Jednodňový výlet na víkend z mojej ponuky - alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací zájazd alebo výlet cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - G.Murínová
Plán výletov cestovnej agentúry jednodenne-vylety.sk, každý výlet automaticky vo vašej email schránke
Výlety a zájazdy do vašej mail schránky

Poďme spolu na výlet.


Väčšina cestovných kancelárií či agentúr robí výlety pre ucelené kolektívy. Vyberie destináciu a čaká, kým sa jej prihlási počtom dostatočná skupinka záujemcov o daný výlet. Ja to robím naopak - vyberiem cieľ cesty, určím dátum a dúfam, že môj výlet zaujme dostatočný počet záujemcov na to, aby sa naplnil autobus.

Čo ma k tomu viedlo?

Impulzom k takémuto postupu bol fakt, že ja sama som sa roky nevedela dostať na žiaden poznávací zájazd. Nepatrila som do žiadneho väčšieho kolektívu, môj manžel je domased a moji synovia nechodia ani na tie výlety, ktoré teraz organizujem pod hlavičkou cestovnej agentúry.

Komu sú moje výlety určené?

Záujemcovia o moje výlety sú väčšinou mamy s deťmi, skupinky mladých ľudí, staršie či mladšie manželské páry, no hlásia sa aj jednotlivci. Keďže sú väčšinou dvaja, neoplatí sa im na výlet ísť autom. A takto majú program naplánovaný a nemusia sa o nič starať.

Je však samozrejmé, že ak moja ponuka zaujme väčšiu skupinku záujemcov, tak výlet rada zorganizujem aj pre nich. Tak isto moja ponuka platí aj pre školy (školské výlety, zájazdy). V takýchto prípadoch si môžu záujemcovia o výlet určiť vlastný termín výletu.

A prečo hlavne výlety na jeden deň?

Lebo na ne nie je potrebná dovolenka, nie sú drahé a nemusíte sa na ne baliť. Stačí ruksačik, doňho lepeňáčik, dobrá nálada a ide sa ...