Jednodňový výlet na víkend z mojej ponuky - alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací zájazd alebo výlet cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - G.Murínová
Plán výletov cestovnej agentúry jednodenne-vylety.sk, každý výlet automaticky vo vašej email schránke
Výlety a zájazdy do vašej mail schránky

Poďme spolu na výlet.


Pôvodne cestovná agentúra jednodenne-vylety.sk vznikla 18.10.2011. O dva roky na to sa rozšírila na cestovnú kanceláriu a postupne začala pre svojich klientov ponúkať aj výlety dlhšie ako 24 hodín, čiže zájazdy. Rozširoval sa aj okruh jej priaznivcov.

Prelomovým sa stal október 2017,

kedy bola väčšina výletov a zájazdov ponúkaných na rok 2018 rozpredaná za dva týždne. To prispelo k rozhodnutiu rozšíriť poskytovateľov služieb cestovného rochu o ďalšiu osobu. K zakladateľke cestovnej agentúry jednodenne-vylety.sk, Gabriele Murínovej, sa začiatkom roka 2018 pridala Magdaléna Gondolová.

Keďže základnou filozofiou cestovky je priamy kontakt s klientom, muselo zostať zachované, že každá z nás si sama výlety vymýšľa, organizuje, komunikuje s klientom aj je na každom výlete prítomná a platí aj to, že každá má vlastnú administratívu s vlastným účtovníctvom. Spoločná je len obchodná značka jednodenne-vylety.sk.

Ďalším prelomom bol január 2019,

kedy do platnosti vstúpil nový Zákon č. 170/2018 Z.z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vtedy sa Gabriela Murínová rozhodla, že zostane už len pri výletoch, čiže zájazdy, na ktoré sa vzťahujú podmienky tohto zákona, už organizovať nebude. Zájazdy si v portfóliu nechala Magdaléna Gondolová.

Tým sa značka jednodenne-vylety.sk rozdelila na cestovnú agentúru Gabriely Murínovej a cestovnú kanceláriu Magdalény Gondolovej. To však nič nemení na tom, že komunikácia s klientom a snaha o čo najlepšie zorganizovanie výletu či zájazdu pre klianta zostala a vždy aj bude na prvom mieste.

Poďme preto, spolu, na výlet ...