Jednodňový výlet na víkend z mojej ponuky - alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací zájazd alebo výlet cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - G.Murínová
Plán výletov cestovnej agentúry jednodenne-vylety.sk, každý výlet automaticky vo vašej email schránke
Výlety a zájazdy do vašej mail schránky

Aj tento výlet bol v ponuke mojej "cestovky" jednodenne-vylety.sk

Red Bull Air Race Budapest 2016 - Formula 1 leteckého športu (Maďarsko)


  • termín :17.07.2016
  • doprava:25.00€/os.
Pre priaznivcov klasických leteckých dní mám tento rok bombónik - po dvojročnej prestávke sa do Zeltwegu vrátili letecké dni Airpower, kam vám zabezpečím dopravu, ak máte o túto leteckú šou záujem.

Ak však máte radšej formulu jedna v lietaní, čo je zasa Red Bull Air Race, tak vás pozývam do Budapešti, kde sa tento závod v lietaní medzi dvomi mostmi na Dunaji bude konať v sobotu a nedeľu, 16. a 17. júla 2016.

Keďže v sobotu sú voľné tréningy a kvalifikácie, ponúkam vám odvoz na nedeľu, kde sa budú od 11,00 do 18,00 hod. konať hlavné preteky.

Cez webovú stránku Red Bull Air Race je možné si zakúpiť vstupenku na tribúnu (30 alebo 40€), no to ja nezabezpečujem. Ak o miesto na tribúne máte záujem, môžete si vstupenku zakúpiť individuálne. Miesto na sledovanie pretekov si budete môcť vybrať po celej dĺžke Dunaja od Reťazového až po Margitin most.

Na tento deň nebude plánovaná žiadna prehliadka mesta, no práve v tomto úseku Dunaja sú najkrajšie pamiatky mesta (Parlament, Hrad, Rybárska bašta, Matyášov kostol), tak si ich budete môcť prezrieť individuálne.

Po celý čas bude s vami prítomná sprievodkyňa a v prípade záujmu sa s ňou budete môcť dohodnúť, aby vás po spomínaných pamiatkach previedla.


POLOHA : severné Maďarsko

VZDIALENOSŤ : 200 km od Bratislavy

ČASOVÝ PLÁN : 

6,50 - nástup na Patrónke v Bratislave
7,00 - nástup na Hlavnej stanici v Bratislave 

11,00 - 18,00 - hlavné preteky Red Bull Air Race
18,30 - nástup do autobusu
21,00 - príchod na Hlavnú stanicu v Bratislave
21,10 - príchod na Patrónku v Bratislave

INÉ PODROBNOSTI : 

  • na dopravu využívam služby dopravcov  (súkromníkov, majiteľov autobusov) so skúsenosťami a kvalitnými autobusmi. Samozrejmosťou sú pohodlné, klimatizované autobusy
  • hlavnou činnosťou mojej CA je doprava klientov do cieľa výletu a späť. Nikoho nenútim, aby sa zúčastnil prehliadky hradu či zámku (preto vstupné dopredu neprirátavam k cene za výlet) a tak isto nikoho nenútim, aby si uzatvoril cestovné poistenie (tak isto ani o túto položku cenu výletu nenavyšujem). Podrobnosti o poistení nájdete v časti Poistenie.
  • som osobne prítomná na každom výlete

v prípade potreby je cestovná agentúra oprávnená v deň konania výletu zmeniť časový plán výletu a čas návratu z výletu