Jednodňový výlet na víkend alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací výlet alebo zájazd cez víkend
Výlet, Výlety cez víkend - J.Lavová
výlet cez víkend, výlety na víkendy
Výlet, Výlety na víkend - G.Murínová

realizované výlety


Osemdenný pobyt pri Jadranskom mori


Zájazd do Chorvátska som spravila aj napriek tomu, že ja more „nemusím“. Kontakt na kemp aj možnosť odvozu záujemcov na tento zájazd mi ponúkol jeden šofér a po zvážení výhodnej ceny som medzi svoje výlety zaradila aj tento – pobyt v kempe Oštro pri mestečku Kraljevica.

Ubytovanie v chatkách bolo dobré aj napriek ich veku. V každej bola kompletne zariadená kuchynka s elektrickým sporákom a chladničkou. Výborná bola poloha chatiek – len kúsok od mora, no v tieni stromov, vďaka ktorým bolo posedenie na verande chatky príjemné a aj v noci bol v chatke chládok napriek veľkým horúčavám počas dňa. Výhodou boli aj pekáreň, potraviny, „Zelovoc“, zmrzlina a reštaurácie priamo v kempe.

Pláž pri kempe je kamenistá, more nádherne čisté, no pre mňa studené, tak som v ňom nebola ani raz :-) .... Avšak všetci ostatní si pobyt pri mori dostatočne užili, lebo celých 8 dní bolo veľmi horúco.

V rámci pobytu v kempe sme si spravili aj výlet na pláže v blízkej Crikvenici.

Vďaka veľmi dobrému ohlasu na tento pobyt ho v budúcom roku zorganizujem zas. Na recepcii kempu som už zarezervovala tri termíny a ja dúfam, že aj budúcoroční „účastníci zájezdu“ budú s pobytom  v tomto kempe aspoň tak spokojní, ako tí tohtoroční.