Váš názor, referencia alebo kritika jednodenné vylety, jednodňové zájazdy
Jednodňový výlet na víkend alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací výlet alebo zájazd cez víkend
Výlet, Výlety cez víkend - J.Lavová
výlet cez víkend, výlety na víkendy
Výlet, Výlety na víkend - G.Murínová

vaše názory a referencie2020 22 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Greta, ďakujem vám za pochvalu, potešila :-). Snažila som sa ako som mohla a verím, že keď sa život vráti do normálu, pripravia vám moje kolegyne ďalšie výborné výlety a zájazdy, minimálne tak dobré, ako som robila ja.
2020 20 október

•  Greta

Dobrý deň,
pani Murínová. Aj keď som už dlhšiu dobu nebola s Vami na výlete, tých pár, čo som s Vami absolvovala, zostanú navždy v mojej pamäti. Lebo výlety s Vami neboli len o tom, že sme niečo videli, ale aj o tom, ako nám to bolo sprostredkované. Z Vás bolo cítiť, že to robíte s nesmiernym zanietením a všetkých "účastníkov zájazdu" ste vedeli nadchnúť možno niekedy aj pre "blbinky", ktoré by ináč ofrflali.
Verím, že aj Vaše dve kolegyne pripravia pre nás krásne výlety, ale Vy, ako neskutočne pozitívna a svojská osoba, mi na nich budete chýbať.
Držím Vám všetkým v tejto ťažkej dobe palce, nech máte zase čoskoro naplnené všetky pripravované zájazdy.
2020 03 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Rafajová, ďakujem vám za váš postreh, som rada, že sa výlet vydaril a že ste s ním boli spokojná.
2020 02 september

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň, pani Murínová,

na výlet do Kopčian - Cisársky a Kráľovský žrebčín som sa prihlásila aj s kamarátkou, milovníčkou koní, avšak nakoniec nemohla ísť a ja som zvažovala, či pôjdem. A rozhodla som sa, že pôjdem a rozhodla som sa dobre! Očarili ma nielen Kopčany, koníky a žrebčín, ale najmä, Kostol sv. Margity Antiochijskej a vďaka sprievodkyni z Kopčian, sme mohli nazrieť aj dnu, nakoľko je teraz zatvorený z dôvodu reštaurátorských prác. Od kostolíka do Slovanského hradiska v Mikulčiciach išla časť výletníkov peši, druhá sa odviezla autobusom.
Vďaka, že ste ho zorganizovali!
Teším sa na ďalšie výlety!

2020 29 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rafajová, Ďakujem vám za reakciu na oba výlety. Verím, že toto "koronové" obdobie raz pominie, lebo aj výlet do ateliérov v Zlíne sa nekoná len kvôli strachu pred nákazou ....
2020 29 jún

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň, pani Murínová,

na výlete 20. júna 2020 do kláštora Skalka, Luhačovice a skalné sanktuárium nám pršalo ako z otvoreného vodovodného kohútika, a v nedeľu 28. júna 2020 do miest Telč a Třebíč nás hrialo slniečko. Oba výlety však boli veľmi zaujímavé a pekné a poučné. Vďaka za ich zorganizovanie! Teším sa na ďalšie.
Škoda, že výlet na prehliadku filmových ateliérov v Zlíne sa pre nízku účasť neuskutoční :-(

Soňa Rafajová
2020 14 máj

•  Peter Kern

Vážená pani Gondolová!
Úprimne si prajem, aby sa situácia s vírusmi čím skôr normalizovala a Vaše krásne zájazdy sa opäť vrátili k životu. V tejto spomalenej dobe som mal možnosť znova podľa fotografií prežiť chvíle strávené v najrozmanitejších kútoch Slovenska i Čiech. Vaše zájazdy mi umožnili spoznať ohromujúcu krásu i bohatú históriu týchto krajín. Veľmi držím palce, aby znova pokračovali a zo srdca ďakujem za tie, ktoré ste už zorganizovali. A prajem aj pevné zdravie, hlavne v tejto dobe.
2020 03 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Nora, neviem, či budú v máji povolené nejaké hromadné výjazdy autobusov. A rúška sa budú musieť nosiť dovtedy, kým to bude nariadené. Takže záleží od rozhodnutí vlády.
2020 03 máj

•  Nora

Dobrý deň,
poprosila by som o informáciu, či v autobuse na výletoch organizovaných v mesiaci máj budeme musieť mať po celý čas rúška na tvári?
Ďakujem.
2020 11 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, pani Ziakova, ak som spravne pochopila vasu otazku - ci robime vylety aj z Oravy ci Liptova? Nie, lebo my byvame na zapadnom Slovensku. Ak poznate niekoho, kto by z vami uvedenych oblasti vedel vylety organizovat, moze sa pokojne pridat do nasho kolektivu. Zaucime :-). Kontaktovat ma mozete na murinovag@centrum.sk alebo 0918 987 224.
2020 11 február

•  Helena

Dobry den , chcem sa spytat ci sa podobne vylety organizuje aj Liptov alebo Orava. Vase vylety su velmi zaujimave ale vsetko len z Blavy a to je skoda. Za Vasu odpoved dakujem s pozdravom Ziakova.
2019 16 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, pani Rendova, ako nahradnicku na vylet si vas mozem zapisat, ale ked sa mi pre vas uvolni miesto, nebudem vam to vediet oznamit - nemam totizto na vas nijaky kontakt a tato cast webu je urcena pre vase referencie a nie na objednavanie sa na vylety. Ak o vylet mate zaujem, napiste mi mail alebo mi zavolajte. Tak budem mat na vas aspon jeden z kontaktov, na ktory sa vam potom viem ozvat. Moj telefon : 0919 987 224, mail : murinovag@centrum.sk
2019 14 december

•  Katarína Rendová

Dobrý deň p. Murínová
prosím zapíšte ma na zájazd / náhrdníčku / na zájazd 4.4.2020 do Skalky a Luhačovíc, veľmi rada by som sa zúčastnila. Už som s vami bola na výlete.
2019 23 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rendová, výlet do Luhačovíc je v pláne 4.4.2020. Len to nie je v termíne otvárania prameňov.
2019 22 november

•  Katarína Rendová

Dobrý deň pani Murínová,
v minulosti som bola s Vami na niekoľkých jednodenných zájazdoch. Dívam sa na predbežný návrh na rok 2020.
Rada by som sa spýtala, či nechystáte zájazd do Luhačovíc k otvoreniu prameňov, alebo len na návštevu zrekonštruovanej kolonády.
2019 14 október

•  Terézia Pavlásková

Ďakujem, som rada, že je v pláne
2019 14 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Pavlásková, zájazd by mal byť, len musíte trošku počkať, termín je nutné dohodnúť s odbornými sprievodcami zájazdu.
2019 14 október

•  Terézia Pavlásková

Dobrý deň,
čakala som na sľubovaný zájazd po stopách Santíniho v Čechách, môžem ešte dúfať?
2019 13 október

•  Marika

uvítala by som aj zájazdy z východu t.j. z Košíc !
2019 13 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Ela, ďakujem, aj pre mňa bol ten Bzovík TOP! Úžasne vzácne miesto ...
2019 12 október

•  Ela

Musím zareagovať hneď za čerstva, ešte plná dojmov... ďakujem za dnešný nádherný výlet... Kostol v Iliji s jeho portálom, tak takéto lahôdky mám rada, Svätý Anton je klasika, ktorá nesklame, no a na záver Bzovík, tak toto bolo najkrajšie zavŕšenie celého výletu... Ešte raz ďakujem
2019 07 október

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Rafajová,

veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše milé slová, naozaj si Vašu reakciu vážim. Som rada, že sa Vám zájazd páčil a verím, že Vás nesklamem ani v budúcnosti.
2019 25 september

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň prajem, pani Gondolová, ďakujem Vám za zorganizovanie nádherného 3-dňového zájazdu Za perlami Kutnej Hory a okolia. Skvelá organizácia + úžasné večerné zážitkové prehliadky!!! ako čerešnička na torte - patrí Vám veľká vďaka za zorganizovanie tohto zájazdu.
Teším sa na ďalšie vo Vašej réžii!

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 31 júl

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Mrláková, veľmi pekne ďakujem za Vaše milé a povzbudivé slová, ktoré ma úprimne potešili. Verím, že Vás nesklamem ani v budúcnosti a teším sa na stretnutia na ďalších výletoch, či zájazdoch
2019 29 júl

•  Iveta Mrláková

Dobrý deň, pani Gondolová. Veľmi pekne ďakujem za krásny 3-dňový zájazd do Babičkinho údolia a malebného kraja v okolí Náchoda. Ako vždy bola perfektná organizácia z Vašej strany, trpezlivý prístup a profesionalita. Už som sa niekoľkokrát presvedčila, že výlety a zájazdy s Vami ma nikdy nesklamali. Už sa teším na ďalšie krásne zážitky.
2019 07 júl

•  maťo

...dlho som nikde s mojou pani na jej výletoch nebol...
No včera som absolvoval kúpanie v termálnom komplexe v maďarskom mestečku Buk. Musím skonštatovať, že je tam super.
Bazény s rôznou teplotou termálnej vody, bazény na plávanie, príjemné prostredie s množstvom stromov, dostatok možností na občerstvenie - "ceny pre slováka prijateľné", pitná voda dostupná bezplatne, toalety - sprchy čisté, skrinky zadarmo, pre fajčiarov vyhradené "búdky". Dokonca majú aj WIFI...
Aj napriek tomu, že bola sobota - výborné počasie, bolo tom množstvo ľudí - nepripadal mi areál preplnený. Pre malé deti sú tu bazény s menšou hĺbkou a dokonca aj nejaké iné atrakcie, ale tomu som nevenoval pozornosť, no bolo tu dosť rodín s detičkami.
2019 03 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Rafajová, ďakujem za spätnú väzbu, som rada, že sa vám výlet páčil.
2019 03 júl

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň prajem, pani Murínová, ďakujem Vám za opakovaný Výlet kláštor Melk údolím Wachau so zastávkou v mestečku Durnsteine a prehliadka baziliky v Maria Taferl - konečne som sa naň dostala :-) - krásny výlet, skvelé počasie a výborná organizácia aj s výkladom.
Teším sa na ďalšie výlety!

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 27 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Xenia, Zlatka a Zuzka, ďakujem za spätnú väzbu, s odstupom času sa už ani ja nepozerám na ten lejak tak negatívne, ale URČITE dám na budúci rok do plánu výlet, vrámci ktorého navštívime kaštieľ a žrebčín v Kisbéri, pevnosť v Komárne a končiť budeme náučným chodníkom v Tate - verím, že už bez dažďa!
2019 22 jún

•  Xenia

Dnešný výlet bol úžasný aj keď na záver nás chytil poriadny lejak a nestihli sme chodník vTate bolo super. A preto prosím o repete tohto výletu Xenia, Zlatka a Zuzka tiež ďakujú!
2019 28 máj

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pán Peter,
veľmi sa teším, že sa Vám zájazd páčil a vážim si Vaše milé slová. Ďakujem.
2019 27 máj

•  Peter

Chcem poďakovať pani Gondolovej za krásny trojdňový výlet na Spiš a okolie, zaujímavo vybrané lokality a výbornú organizáciu. A navyše nám prialo aj počasie. Tak sa teším na ďalšie výlety.
2019 13 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rafajová, ďakujem za referenciu a som rada, že sa vám výlet páčil.
2019 13 máj

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň, pani Murínová, veľmi Vám ďakujem za Výlet po stopách rodiny Low-Beer! Prehliadky víl a najmä Tugendhat, ktorá splnila všetky moje očakávania a úplne ma nadchla, určite si ju pôjdem pozrieť ešte raz, boli ďalším skvelým výletom a vďaka Vašej výbornej organizácii všetko krásne "odsejpalo" a k tomu objednané nádherné počasie - no, PARÁDA!!!
Do skorého stretnutia na ďalších výletoch!

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 08 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rafajová, ďakujem, som rada, že sa vám výlet páčil. Dážď sme nechali na Slovensku a aj keď bolo chladno, myslím si aj ja, že výlet sa vydaril.
2019 07 máj

•  Soňa Rafajová

Vďaka, pani Murinová, za pekný výlet do zámku Kunštát, Boskovic a Arboreta Šmelcovňa - naozaj krásna prechádzka. Bola to veľmi prijemná nedeľa, a hlavne - nepršalo!
Prajem Vám veľa skvelých typov na ďalšie výlety. Teším sa!

S pozdravom Soňa Rafajová
2019 06 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, ďakujem ...
2019 05 máj

•  Idka

Hrad Sternberk a romanticka Litovel - opat dalsi skvely vylet s p. Murinovou ! Krasne miesta, vyborna organizacia a este aj dobre pocasie objednane !
2019 29 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

:-)
2019 28 apríl

•  Ela

Musím zareagovať na sobotný výlet do Rakúska... zámok Grafenegg bol úžasný a myslím, že podľa mnohých ten krajší, no pre mňa ,,topka" bol hrad Kreuzenstein... takéto ja fakt môžem...
2019 23 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Rafajová, ďakujem vám za pozitívny ohlas ako na výlet do Sárváru tak aj do Schonbrunnu. Som rada, že sa vám oba výlety páčili.
2019 23 apríl

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň, pani Murínová,

Veľkonočný výlet do Viedne na zámok Schonbrunn mi umožnil konečne vidieť zámok zvnútra. Ďakujem!
Krásne slnečné počasie bolo čerešničkou pekného výletu i celého dňa.

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 23 apríl

•  Soňa Rafajová

Dobrý deň, pani Murínová,

ďakujem za zorganizovanie výletu na Veľkonočné kúpanie sa v termáli v Sárváre s prehliadkou hradu Sárvár - bolo to naozaj pohodičkové, a k tomu skvelé, priam letné počasie!, ani sa nechcelo ísť späť do Bratislavy.
Teším sa na ďalšie výlety!

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 17 apríl

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň pani Eva, som veľmi rada, že sa Vám výlet páčil a že ste sa na ňom cítili príjemne. Verím, že aj ďalšie výlety sa Vám budú páčiť; určite urobím všetko, čo je v mojich silách pre to, aby to tak bolo. Ešte raz ďakujem.
2019 15 apríl

•  Eva

včerajší výlet na Katarínku , kostol v Lančári a vo Sv.Jure bol veľmi príjemný . Patrí Vám pani Gondolová veľká vďaka.
2019 15 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Idka, som rada, že ste na výlete za architektom Santinim získali ďalšie informácie nielen o ňom a jeho geniálnom diele ale aj o dobe, v ktorej tvoril. Mám rada tieto tematické výlety, lebo ciele výletu aj výklad sú vyberané presne na danú tému a človek získa o problematike ucelený obraz. Preto nejdeme LEN do vily Tugendhat ale za Low-Beerovcami, preto nejdeme LEN do Zlína ale za Baťom, tak isto nejdeme len na Oravský hrad ale za Jurajom Thurzom a nešli sme ani LEN na hrady Sárvár a Čachtice ale rovno za Erzébet Báthory :-)
2019 14 apríl

•  Idka

Pani Gabika, do vcera som si myslela, ze o Santinim viem dost ... ako som sa mylila !!! Dakujem Vam velmi za dalsi uzasny vylet ! Som Santinim teraz doslova plna a aj dnesny den s nim stravim vdaka knihe p. Ruzicku.
2019 08 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rendová, nie. Možno na budúci rok.
2019 07 apríl

•  Katarína Rendová

Dobrý deň p. Murínová,
rada by som sa spýtala, či tohto roku nerobíte zájazd do Luhačovíc na Otváranie prameňov a to 11.-12.5.2019 ?
2019 01 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Lazová, ďakujem vám aj ostatným výletníkom na tomto výlete za váš záujem o túto zatiaľ turisticky nie úplne "dotiahnutú" lokalitu, ale pracujeme na tom, aby v budúcnosti Malacky a okolie ponúkli návštevníkovi stále viac zaujímavostí, kvôli ktorým sa bude dať povedať - išiel som tam a oplatilo sa. Ďakujem.
2019 31 marec

•  Jana Lazova

Dobry den pani Murinova,
chcem sa vam podakovat za vcerajsi skvely vylet
> Malacky_Velke Levare_Kostoliste.
Prajem vam este vela typov na taketo male-velke vylety.
2019 28 marec

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Mila pani Eva, velmi pekne dakujem za Vasu reakciu; je to pre mna nesmierne povzbudzujuce a motivujuce. Budem sa snazit urobit vsetko pre to, aby ste boli spokojna i s dalsimi vyletmi, ci zajazdmi. Este raz dakujem
2019 27 marec

•  Eva

milá pani Gondolová,
výlet do B . štiavnice a Kremnice bol veľmi vydarený. Ďakujem.

2019 27 marec

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Mily pan Kern, mila pani Sona a pani Xenia, dakujem velmi pekne za Vase mile slova i postrehy. Som velmi rada, ze sa Vam vylety pacia. Naozaj je to pre mna radost a zaroven aj zavazok, aby som Vas nesklamala ani v buducnosti. Tesim sa na dalsie stretnutia s Vami.
2019 26 marec

•  Xenia

Ďakujem za krásny výlet do Španej doliny strašne veľa som sa dozvedela o histórii baníctva.
2019 26 marec

•  Soňa

Pani Gondolová, ďakujem za pekný výlet na Valašsko. Spoznala som ďalšie miesta a menej známe pamiatky, a to stačilo zájsť len kúsok za naše hranice. Jediná chyba, za ktorú však organizátor nemôže, bola nemožnosť nedeľného nákupu mäsových a údených špecialít v podnikovej predajni. Aj tak bol výlet tradične skvelý a bezpochyby také budú aj ďalšie. A keď budú účastníci vopred vedieť, že spiatočná cesta bude z objektívnych príčin bez jedinej hygienickej zastávky, budú sa môcť vopred pripraviť aj na tento nekomfort v závere inak skvelej nedele.
Ešte raz vďaka za krásne prežitý jarný deň.

S pozdravom, Soňa Rafajová
2019 25 marec

•  Peter Kern

Prešiel som pár výletov s pani Gondolovou a vždy som bol veľmi spokojný.
Ďakujem.
2019 25 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Soňa, teší ma, že aj taký malý výlet sa vám páčil. Začiatkom roka je to biednejšie, ale vydarilo sa.
2019 25 február

•  Soňa

Dobrý deň, pani Murínová,

Výlet na klobásový festival v Sládkovičove bol skvelý nápad, ako vyplniť februárovú sobotu. A bonus - návšteva najväčšieho barokového kaštieľa vo Veľkom Biely, paráda!!! Vysoká spokojnosť aj mojich priateliek a najmä mladého gurmána Adamka :-)
Ďakujem! Teším sa na ďalšie výlety!!!

S pozdravom, Soňa
2019 11 február

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Pavlásková,

zájazd za Santinim - východočeský okruh - je dvojdňový. Musím Vám však oznámiť, že v tomto roku som tento plánovaný zájazd musela z technicko - organizačných dôvodov zrušiť a zájazd bude možné uskutočniť až v budúcom roku. Ďakujem za pochopenie a teším sa na stretnutia na iných výletoch, či zájazdoch.
2019 09 február

•  Terézia Pavlásková

Dobrý deň, mám otázku na pani Gondolovú - z popisu výletu za Santínim - východočeský okruh, mi nie je jasné, či sa jedná o výlet na jeden deň, alebo na dva dni, aj keď podľa ceny by to mohlo byť na dva dni.Ďakujem
2019 11 január

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Golianová, Bystrica je úplne mimo náš región, my štartujeme z Bratislavy a do Bystrice skôr prichádzame na výlet :-). Ale skúste www.esprittour.sk, tá pani je z Banskej Bystrice.
2019 11 január

•  Golianová

Robíte výlety aj z Banskej bystrice.
2018 26 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Rafajová, ďakujem za pochvalu a som rada, že sa vám výlet páčil. Budem sa snažiť nesklamať vás ani nabudúce.
2018 26 november

•  Soňa

Dobrý deň, pani Murínová, Výlet na vianočné trhy v Olomouci spojené s nákupom Olomouckých tvarôžkov bol, aj napriek nepriazni počasia,skvelý a prekvapenie - Kostol Cirkev československá husitská - úžasný zážitok! Ďakujem! Teším sa na ďalšie výlety!!!
Prajem Vám veľa spokojných klientov ako som bola ja s priateľkami!
S pozdravom, Soňa Rafajová
2018 27 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pán Kolenič, ďakujem a som rada, že sa vám výlet páčil. Verím, že nesklamem vašu dôveru ani na ďalšom výlete, na ktorý sa prípadne prihlásite.
Ponuku výletov v PDF nájdete na pravej strane webu www.jednodenne-vylety.sk. Pod textom
Vytlačte si ponuku ...
nájdete 2 oranžové tlačítka :
plán na celý rok - Murínová (odkaz na výlety vo formáte PDF - Murínová)
plán na celý rok - Gondolová (odkaz na zoznam výletov vo formáte PDF - p.Gondolovej)
Kliknite na každé a ponuka sa vám objaví v novom okne vo formáte PDF.
2018 26 október

•  Peter Kolenič

Pozdravujem pani Gabika, boli sme s manželkou na výlete po stopách zániku Rakúsko - Uhorska 20.10.2018. Chcem Vám, pani sprievodkyni aj pánovi vodičovi vysloviť veľké poďakovanie, celý deň bol super, návštevy zámkov perfektné vrátane sprievodkýň. Určite sa budeme snažiť ísť s vami na nejaký výlet. Chcem Vás ale požiadať o informáciu, ako sa dá stiahnuť program výletov, tak aby sa dal vytlačiť v pdf. Manželka chce informácie rozšíriť aj ďalším osobám v rodine a známym.
Prajem veľa určite spokojných klientov tak ako sme boli my dvaja. Nebol to náš prvý výlet boli sme aj v UH s pani Gondolovou.
S pozdravom
2018 22 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Marta, zavolajte mi na 0918 987 224, všetko, čo požadujete, sa dá zo stránky získať. Poradím vám, ako.
2018 22 október

•  Marta

Dobrý deň,
prosím nedali by sa tie zájazdy a výlety urobiť aj v PDF, aby sa to dalo vytlačiť a dať ľudom, ktorí nechodia na internet.
Mám také kamarátky.a potrebujem im to dať v tlačenej forme a táto stránka je veľmi dlhá na tlač.
Ďakujem
2018 16 október

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Ďakujem pekne pani Soňa, za Vaše milé slová, a teším sa, že ste si výlet užili. A samozrejme, že sa teším aj na stretnutia na ďalších výletoch a zájazdoch-:)
2018 15 október

•  Soňa

Pani Gondolová, výlet na Zámok Doudleby nad Orlicí s prehliadkou "domácim" pánom a prechádzka po Chodníku v oblakoch na Dolnej Morave skvele vyplnili nedeľný slnečný deň. Ďakujem Vám za možnosť navštíviť tieto miesta. Teším sa na ďalšie výlety - malý kalendár sa začína plniť :-)
2018 26 august

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pani Soňa,

veľmi pekne ďakujem za Vašu odozvu na výlet a naozaj sa teším, že sa Vám výlet páčil.. Čo sa týka času, viem, že na niektorých miestach by človek rád pobudol i dlhšie, ale naozaj to nejde; časový plán je potrebné dodržať, inak by sa nestíhalo vidieť všetko naplánované a včas sa vrátiť domov. Teším sa na stretnutia na ďalších výletoch.
2018 24 august

•  Soňa

Pani Gondolová, ďakujem za krásny výlet na barokový festival v Kroměříži a barokový cintorín Střílky. Škoda, že nebolo viac času, najmä pozrieť kostol v Střílkach a obe záhrady v Kroměříži. Nevadí, i tak bol výlet skvelý a teším sa na ďalšie.
2018 07 august

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pani Ida,
veľmi sa teším, že sa Vám výlet páčil a Vaše milé poďakovanie je pre mňa zároveň aj istým záväzkom, aby aj všetky ďalšie výlety a zájazdy boli (aspoň) takéto pekné. Teším sa na stretnutie s Vami na niektorých z nich.
2018 06 august

•  Ida Imreova

Pani Gondolova, dakujem Vam za dalsi uzasny vylet "Nove hrady a Litomysl", bolo to nadherne ! A to Vase prekvapenie s ruzami a tombolou ... !!!
2018 25 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Ela, dobrý deň, ďakujem za reakciu. Práve vzdialenosť medzi niekdajšími Veľkomoravskými sídlami Nitra a Mikulčice -Valy či Uherské Hradište veľmi nedovoľuje spojiť kostoly do jedného celku. Preto väčšinou "Veľkú Moravu" robím na dva krát - raz tú západnú časť (Kopčany - Mikulčice - Modrá) a tú našu Slovenskú (Nitra a okolie). Obidva okruhy už boli realizované, časom sa budú znova opakovať - možno aj v iných kombináciách.
Ja sama by som chcela zaradiť do jedného okruhu najstaršie kostoly v okolí Nitry, ale musím brať do úvahy aj to, že niektoré z nich nie sú prístupné a aj terén, keďže sú medzi cestovateľmi aj staršie osoby. Len poznámka ku Kostoľanom - ešte tam prebieha rekonštrukcia fresiek - v kostole je lešenie. Keď už bude oprava skončená, určite sa do kostola vrátime.
2018 24 júl

•  Ela

Dobrý deň, zaregistrovala som pri jednom výlete návštevu kostolíka v Dražovciach.... Čo tak urobiť výlet s návštevou viacerých takýchto kostolíkov, napríklad vo Veľkom Klíži, v Kostoľanoch pod Tríbečom, v už spomínaných Dražovciach, v NItrianskej Blatnici či v Kopčanoch... Pre mňa by to bolo niečo naprosto úžasné a verím, že nielen pre mňa.... dalo by sa niečo také zorganizovať a vlastne stihnúť za jeden deň ? Krásny deň prajem...... Ela
2018 30 jún

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Jarka,

veľmi ma potešili Vaše milé riadky a som naozaj rada, že sa Vám zájazd páčil a cítili ste sa na ňom dobre. Zároveň verím, že Vás nesklamem ani v budúcnosti.
S úctou

Magdaléna Gondolová
2018 29 jún

•  Jarka

Dobrý deň, pani Gondolová,

s kamarátkou Ivetkou sme sa zhodli na tom, že výlet Klenoty Kutnohorska bol výborný :-)....tešili sme sa na návštevu tohto kraja a naše
očakávania boli splnené a ešte viac umocnené Vašou perfektnou organizáciou a pripravenými zážitkami. Večerná návšteva Kutnohorskej
katedrály bola ako "čerešnička na torte", navštívené zámky a všetko ostatné k tomu..........čo dodať, príjemne prežitý víkend.
Ďakujeme.

Jarka K.
2018 27 jún

•  Daniela Kiniková

mám záujem o turistiku 15-30 km - prosím ak robíte turistiku - posielajte mi info Kinikova@orangemail.sk
2018 15 jún

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Erenová, veľmi pekne ďakujeme za tip, ale výlet na hrad Šomoška je už naplánovaný, a to na 19. 08. 2018; môžete si ho pozrieť v mojom programe výletov a zájazdov, a - samozrejme - budem rada, ak Vás zaujme natoľko, že sa naň prihlásite. S úctou
Magdaléna Gondolová
2018 15 jún

•  Anna Erenová

Dobrý deň, posielam tip na výlet - hrad Šomoška pri Šiatorskej Bukovinke na slovensko-maďarských hraniciach a kamenný vodopád, ktorý je 9 metrov vysoký a má vraj cca 4 milióny rokov, a neďaleké kamenné more. Iste by sa dal výlet skombinovať s nejakou lokalitou v Maďarsku.
So srdečným pozdravom A.Erenová
2018 11 jún

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Terézia,
vďaka za Vaše milé riadky a som veľmi rada, že sa Vám výlet páčil. A tiež dúfam, že Vás zaujmú aj niektoré ďalšie výlety. Ešte raz vďaka
2018 10 jún

•  Tereza

Dobrý deň,
ďakujem pani Gondolovej a pani sprievodkyni za uskutočnenie pekného a zaujímavého výletu. Mohli sme si prezrieť nádhernú Ostrihomskú baziliku so všetkým, čo k nej patrí - kryptami, honosnou klenotnicou a tiež sme absolvovali výstup na vežu katedrály s krásnym výhľadom. Pridanou hodnota k našej návšteve sa stala naša účasť na sobáši v bazilike, čo tiež dotvorilo vnímanie atmosféry v bazilike,ktorá nedýcha len históriou, ale je tu stále pre ľudí.
Výlet na Vyšehrad bol pre mňa zaujímavý, uvedomila som si, že toto miesto je tak isto ako Devín súčasťou aj našej slovenskej histórie. Mestečko Sentendré má naozaj zaujímavú, priam ako prímorskú atmosféru, ktorú vytvára blízky Dunaj s jeho promenádou a prístavom. Taktiež plno zaujímavých obchodíkov, marcipánové múzeum, pravoslávny kostol, vystúpenie vojenskej dychovky a veľa iných zaujímavostí by si žiadalo dlhší čas na pobyt.
Ešte raz patrí moja vďaka ústretovosti a veľkej snahe pani Gondolovej za sprostredkovanie krásneho výletu.
2018 30 apríl

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Idkea, som rada, že sa Vám výlet páčil a zároveň ďakujem za Vašu pripomienku, ktorou sa určite budem zaoberať.
2018 30 apríl

•  Idka

Dakujem pani Gondolovej za krasny vylet za skvostami juznej Moravy. Dolni Kounice ma tak ocarili, ze sa tam este toto leto vyberiem. Skoda len, ze tentokrat sme mali mimoriadne nedisciplinovanu skupinu a od zaciatku sme mali casovy sklz. Dovolim si navrhnut byt doraznejsia a nastojit na dodrziavani stanovenych casoch odchodov pocas dna.
2018 28 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Idka, ďakujem, dúfam, že aj v budúcnosti na mojich výletoch zistíte niečo nové a hlavne pikošky, ktoré mám aj ja rada :-)
2018 28 apríl

•  Idka

Prave sa chystam vyrazit na dalsi vylet. Pred tyzdnom som vyletovala tiez - za historiou rodiny Low-Beer. A dozvedela som sa skutocnosti, ktore som doteraz nikde necitala ! Dalsi uzasny vylet s pani Gabikou !
2018 09 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Ela, obe, ja aj pani Gondolová sme rady, že sa vám naše výlety páčia. Snažíme sa vždy vybrať nielen tie známe, ale aj tie skryté miesta, ktoré sa oplatí vidieť.
2018 09 apríl

•  Ela

Nedá mi nezareagovať na nádherný víkend strávený s CA Jednodenné výlety. Sobota s pani Murínovou, nedeľa s pani Gondolovou. Javoříčské jaskyne a hrad Bouzov, jedno krajšie ako druhé. Jaskyne majú nádhernú výzdobu a sú plné maličkých netopierov, ktoré nie sú zavesené iba na strope, ale kdekoľvek aj vo výške vašich očí. A hrad je proste úchvatný. Sobotný výlet napriek trošku namáhavejšej turistike bol proste top. Nedeľu trošku kazil dosť silný vietor, ale celkový dojem z výletu pokaziť nemohol. Katarínka je jedno úžasné magické miesto, kde sa rada vraciam, rotunda v Dechticiach, zvonku taká netypická, mi vo vnútri vyrazila dych svojou stredovekou výzdobou, kostolík v Lančári, to je niečo, čo sa ani nedá popísať, jednoducho nádhera a na Branči chýbalo snáď desať minút do úplného západu slnka a bolo by to úplne dokonalé. Dámy, máte môj obdiv a veľké ďakujem. S pozdravom Ela Zagajcová
2018 01 apríl

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pekný deň pani Aja, teším sa, že Vás zaujali výlety, ktoré mám v ponuke. Napíšte mi, prosím, na môj mail: gondolova@centrum.sk, o ktoré výlety by ste mali záujem a tiež, kde konkrétne na strednom Slovensku bývate. Pri výletoch, kde je miesto Vášho bydliska po trase výletu, by pravdepodobne bolo možné zorganizovať to tak, aby ste pristúpili; pri iných to asi možné nebude. Každopádne mi však, prosím, napíšte na uvedený mail a skúsim to vyriešiť, ako sa bude najlepšie dať. Prajem pekný deň a teším sa na stretnutia.
2018 01 apríl

•  Aja

Dobry den ,vase vylety su lakave ,ale sme zo stredneho slovenska ,nastup je pre nas daleko .
Mame ponuky ,kde sa da nastupit v meste nasho bydliska?
dakuejm....Aja
2018 05 marec

•  Magdaléna Gondolová, jednodenne-vylety.sk

Pani Jana, som rada, že sa Vám páči výlet na Katarínku atď. A budem, samozrejme, rada, keď sa naň prihlásite. 8. 4. je nedeľa, ale nie Veľkonočná; Veľkonočná nedeľa je týždeň pred týmto termínom. Takže, ak by Vám v takomto prípade termín výletu vyhovoval, budem sa tešiť na stretnutie s Vami. Krásny deň
2018 05 marec

•  Jana

Dobrý deň,
veľmi ma nadchol výlet 8.4.2018 Katarínka... Má len jednu nevýhodu - je to termín Veľkonočnej nedele. Prosím Vás, nemohli by ste tento výlet organizovať v inom termíne?
Jednodenných výletov s p. Murínovou sa pravidelne zúčastňujem. Oceňujem výber zaujímavých miest, dobrú organizáciu, sprievodcovské služby a príjemnú atmosféru. Ďakujem za pekné zážitky.
2018 19 február

•  Eva

Áno, plne súhlasím s názorom predchádzajúcej prispievateľky. Samé nádherné miesta sú jeho cieľom, nádherný Český Krumlov, zámok Hluboká. Ale žiaľ, zatiaľ veľmi málo prihlásených.
A ešte hodnotiaci príspevok. Všetky mnou doteraz absolvované výlety (zájazdy) boli excelentné. Výborná organizácia, erudovaní sprievodcovia, všetko robené na vysokej kvalitatívnej aj odbornej úrovni. Dokonca aj moje dieťa, ktoré sa občas zúčastnilo, vždy veľmi chválilo. Ďakujeme za pekné zážitky.
2018 10 február

•  Ela

Vynikajúci zájazd pani Gondolovej cez Veľkú noc, škoda že robím
2017 19 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Hradská, napíšte mi na mail murinovag@centrum.sk alebo mi zavolajte na 0918 986 224. Ďakujem.
2017 18 december

•  Katarína Hradská

Dobrý deň,
dočítala som sa na Vašej stránke, že ste v roku 2015 uskutočnili prehliadku 4 zámkov na českej Loire - Orlici, a to Doudleby nad Orlicí,
Rychnov na Knežnou, Kostelec nad Orlici a Častolovice, všetko so sprievodom majiteľov zámku.
Chcela by som sa Vás opýtať, či neuvažujete v roku 2018 zopakovať návštevu týchto krásnych zámkov. Mala by som aj s manželom veľký záujem a predpokladám, že aj mnoho ďalších záujemcov. Ďakujem za informáciu.

S pozdravom

Katarína Hradská, Bratislava
2017 12 december

•  Dagmar

Dakujeme p.Murinova aj za fundovanych sprievodcov na vyletoch, k historii z oblasti, ktore navstivime si radi precitame literaturu, napr. aj p.historickou, s ktorou ste nas zoznamili.Vylety su vynikajuce.
2017 05 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, pan Ladislav, napiste mi na murinovag@centrum.sk.
2017 05 december

•  Ladislav

Dobrý deň,

dopyt na možný 1-2 denný výlet Eger /ochutnávka vín/ - Hortobagy /puszta/ budúci rok 2018
2017 14 november

•  Ela Zagajcová

Musím sa aj ja pridať, výlet do Zlína a Vizovíc bol fakt úžasný a chcem sa poďakovať všetkým, ktorí ma prehovorili ísť Baťovým výťahom a pokochať sa nádherným výhľadom..... Po počiatočnej neistote som to vcelku ustála a ten výhľad skutočne stál za to.... Ďakujem
2017 27 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Jarka, ďakujem, ja sama som o Baťovi básnila ešte tri dni po výlete a tak ako bol výlet naplánovaný, tak ho určite ešte zaradím do plánu výletov. Bol síce náročný na chodenie a státie, ale to obrovské množstvo zaujímavých informácií za to stálo.
2017 26 október

•  Jarka

Pani Murínová,

výlet do Zlína a Vizovic bol úúúžasný !!...najmä Zlín v jesennom počasí bol famózny !

Všetko výborné aj bez obeda, ale s čokoládkou a zákuskom,
ďakujem.
2017 02 október

•  Beata A.

Zdravím pani Gabica,
chcem Vám poďakovať za vynikajúci septembrový trojdňový výlet do Karlových Varov a zároveň vyzdvihnúť náročnú a perfektne odvedenú prácu šoférov. Ď a k u j e m ! Aj ubytovanie bolo skvelé.
Ďalej by som sa chcela opýtať na zájazd České Švajčiarsko, ktorý sa chystáte robiť na budúci rok. Spomínala ste návštevu Děčína a Drážďan. Pri Drážďanoch sa nachádza zámok Moritzburg, na ktorom sa nakrúcala Popoluška. Plánujete zahrnúť aj tento zámok do zájadzu?
A ešte by som chcela upriamiť Vašu pozornosť na jedno miestečko na Slovensku. Dozvedela som sa o ňom z rádia. Moderátorka sa v lete pýtala poslucháčov, že ako zvládajú horúčavy a jeden poslucháč odpovedal, že práve sa s rodinou vrátil z prehliadky opálových baní, že tam bolo vynikajúco. Hneď som si vygúglila, kde sa bane nachádzajú - pri Prešove. Majú 2 webové stránky, jednu s príponou sk a tú druhú s príponou com. Tá s príponou sk je zastaralá. Mne sa zdajú tieto bane úžasné, či je to vhodné miesto na výlet už posúďte Vy.
2017 19 september

•  Ladislav

Veľmi praktická cestovka s ústretovosťou nástupného miesta pre mimo Bratislavčanov /Hlavná stanica/. Netreba sa vláčiť po meste s kuframi.
Dobre zabehnutý systém a možnosti pozrieť si aj netradičné lokality popri plánovanej trase. Taká mini polorodinná atmosféra bez zhonu a balzam na dušu s relaxom. Je to OK !!!!!
2017 13 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dámy, Ď A K U J E M !!! :-)
2017 13 september

•  Kunšteková D a J

Musím len pochváliť pani Murínovú. Jej výlety sú super. Vždy máme bohatý a zaujímavý program. Výborne je o nás postarané. Len sadneme do autobusu a o nič sa nemusíme starať. Totálny oddych!
2017 20 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Jacková, dobrý deň, moje výlety štartujú z Bratislavy, Prešov je trošku ďaleko :-). A neviem o podobných výletoch u vás.
2017 20 august

•  anna

Dobrý deň...z východu /Prešov/ takéto výlety nerobíte? Alebo neviete o niečom podobnom tu u nás?

Anna Jacková
2017 26 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Michalkova, ďakujem, robím čo môžem :-). Som rada, že sa vám zájazd páčil.
2017 26 jún

•  Anna Michalkova

Tak včera sme sa vrátili z dvojdnoveho zájazdu v Kutnej Hore a okoliu dakujeme p. Murinovej za ochotu, láskavost a predovšetkým perfektnu organizáciu, ako aj nočný program, no proste nemalo to chybu. Vrelo odporučam všetkým . Podakujte prosím aj panovi šoferovi, za bezpečnu jazdu. Tešíme sa na dalšie stretnutie. DAKUJEME
2017 19 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Idka, ďakujem, rado sa stalo, keď si pána Moravčíka pozvete k sebe domov, zavolajte aj mňa, k počúvaniu jeho bezodných a úžasných vedomostí o včelách - dievčatách, sa rada pripojím aj ja!
2017 19 jún

•  Idka

Pani Gabika, dakujeme za krasny vylet v sobotu 17.6. - opat sme sa vratili nadsene ! Nakoniec, ako vzdy z vyletu s Vami. A pana Moravcika by z Muzea vcelarstva by som si najradsej vzala domov, uvarila mu caj s MEDOM a pocuvala jeho rozpravanie o vcelarstve a "dievcatach" (= vcelach) :-)
2017 11 jún

•  výletníčka

Dobrý deň, ďakujem pani Murínovej za skvelý výlet v sobotu 10.06. 2017 k orloju do Starej Bystrice, do skanzenu Vychylovka s jazdou na lesnej železničke a plavbou na plti po rieke Orave popod Oravský hrad. Hoci nás popoludní sprevádzal aj dážď, všetko nám vyšlo a s výletom som spokojná. Môj TOP programu - plavba plťou bola fakt nezabudnuteľným zážitkom aj vďaka mladým pltníkom, ktorí nás bezpečne preplavili po trase na rieke Orave. Plavba bola zároveň aj veľmi vtipná vďaka nášmu kapitánovi plte, ktorý podal veľmi zábavne výklad o pltníctve na Orave :) Stálo to za to :)
2017 06 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Králová, ak máte záujem o obsadenie miesta, tak mi musíte najprv napísať, na ktorý to má byť výlet. A možno bude lepšie to riešiť mailom. Napíšte mi na murinovag@centrum.sk
2017 06 jún

•  Alžbeta Králová

Dobrý deň.

Čítala som a som sa dozvedela, že sa dá obsadiť vami miesto v autobuse. Ak je to možné prosím obsadiť niekde proti dverám, aby sa mi ľahko vystupovalo s mojími operovanými kolenami. Veľmi pekne ďakujem. Králová
2017 05 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

pani Helena, som rada, že sa vám výlet páčil. Bol náročný, ale verím, že ste sa dozvedeli veľa zaujímavostí o diele architekta J.B.Santiniho. Na budúci rok bude v ponuke zájazd Santini - západné Čechy, ktorého súčasťou bude aj kláštor v Kladruboch. Do ponuky ho dám koncom októbra.
2017 04 jún

•  helena

Dobrý deň,ten včerajší výlet na Santiniho okruh bol vynikajúci.Sprievodcovia boli super,počasie nám perfektne vyšlo a páni vodiči nás doviezli tam aj späť v poriadku.
2017 29 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Idka, ďakujem!
2017 28 máj

•  Idka

Pani Gabika, ešte raz veľká vďaka za víkendový zájazd "Zámky na Orlici" - opäť ste nesklamali: perfektný program a organizácia - nakoniec, ako vždy. A ešte aj tie moje držky ste mi vytelefonovali :-) Pre tých, čo nerozumejú: pani Murínová zatelefonovala do hotela, kde sme mali byť ubytovaní, aby zistila, či to, čo som si z jedálneho lístka vybrala, aj mať budú - proste, nadštandardná starostlivosť o svojich zájazdníkov !!! Už teraz sa teším na výlet za mlynmi o dva týždne, ako aj na tie ďalšie, ktoré s Vami absolvujem, Idka
2017 16 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

výletníčka aj Anna, obom vám ďakujem a som rada, že sa vám výlet páčil.
2017 16 máj

•  Anna

Ďakujem za super nedeľný výlet Liechtenstein, Valtice, Lednice. Bola som s Vami prvý krát a veľmi sa mi páčilo. Vidieť pani Gabriela že táto práca Vás baví robíte ju pre ľudí a s láskou. Dúfam, že sa mi podarí ešte zopár výletov v tomto roku absolvovať.Prajem Vám veľa úspechov a spokojných klientov.
2017 13 máj

•  výletníčka

Ďakujem za skvelý, vydarený výlet do Punkevných jaskýň, k priepasti Macocha a do zámku Lysice. Veľmi sa mi páčilo, bolo krásne aj počasie nám vyšlo. Z návštevy jaskýň, priepasti Machocha, z cesty lanovkou aj zo zámku Lysice mám pekné zážitky. V okolí bola aj nádherná príroda, ktorá ešte umocňovala celkový príjemný zážitok z výletu.
A na záver aj černohorské pivko som si domov kúpila.
Teším sa na ďalšie výlety.
2017 20 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Michalkovci, ďakujem za pochvalu, snažila som sa a aj sa snažiť budem, aby ste boli s každým, mnou organizovaným výletom, spokojní.
2017 20 apríl

•  Michalkovci

Dobry den dakujeme p. Muríniovej za jedinečný zájazd Gotická cesta bolo to na Velku noc ale bol to perfektný zájazd a taku velku noc sme dlho nemali vela sme videli aj ubytovanie bolo perfektne no a počasie ako na objednávku čo dodat? Len odporučanie na dalšie výlety a zájazdy DAKUJEME
2017 19 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Janka, ďakujem. Vždy sa snažím, aby boli moji "výletníci" spokojní a som rada, že moje úsilie o bezproblémový a bohatý, ale zároveň neubehaný zájazd sa vyplatí. Nie vždy vyjde všetko podľa mojich predstáv, ale čo sa vybaviť dá, to sa vybaviť snažím. Vďaka.
2017 19 apríl

•  Janka

Pozdravujem Vás a zároveň Vás obdivujem za šikovnosť a dokonalú organizáciu čo o iných CK sa ani zďaleka nedá povedať.Cestovala som často cez CK Bontour zo Zuzanou Eichler cez BA a vždy bol niekde zádrhel prevažne o slabej sprievodkyni alebo nedodržaní programu a veľmi strohých programoch!
2017 09 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Ďakujem, snažila som sa ... :-)
2017 09 apríl

•  Aknazuz1966

Sobotňajší výlet do Bytče, na Budatín a do Čičmian bol vynikajúci a Gabica nám dala encyklopedické informácie. Úžasná Gabica, ďakujem Ti.
2017 04 apríl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Michalkovci, ďakujem, som rada, že sa vám výlet do Kroměříža páčil.
2017 03 apríl

•  Michalkovci

Dobrý večer pani Muríniova dakujeme ,za včerajší krásny výlet do Kromeríža bolo super aj počasie sa nám vydarilo, no a organizácia ako vždy perfektná
2017 30 január

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Olga, ďakujem, snáď sa vám niečo v tomto roku ešte ujde. Výlety dávam do ponuky vždy v polovici októbra na celý budúci rok. A môžete sa nahlásiť aj ako náhradníčka (to mi ale musíte zavolať alebo napísať mail). Často sa nejaké miesto uvoľní, takže sa na výlet môžete dostať aj v prípade, že dnes je už plne obsadený.
2017 29 január

•  Olga

Dobry den pani Murinova,

dostala som kontakt na Vas od mojej priatelky a vidim ze naozaj mate vynikajucu a namja zaujimavu ponuku na jednodnove
poznavacie zajazdy . Urcite si vyberiem len skoda ze som sa neskoro pozrela na Vasu stranku lebo vela tych co by ma zaujimalo su obsadene.
Napriek tomu mam vybrate 34 zajazdy , som totiz tiez limitovana casovo.

Dakujem za nahlad na Vasu ponuku
Zelam vela dobrych klientov
Olga
2017 06 január

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Sýkorová, je to hneď na hlavnej stránke - vpravo máte napísané Plán na celý rok, pod tým text "Vytlačte si pre seba, do práce alebo pre svojich známych prehľadný zoznam výletov a zájazdov na celý rok." a pod tým oranžové tlačítko "zoznam výletov a zájazdov". A zobrazí sa vám tento dokument :
http://www.jednodenne-vylety.sk/vylety-a-zajazdy/kompletny-prehlad/
(otvorí sa vám dokumen, ktorý si už viete jednoducho vytlačiť, pripadne uložiť)
2017 05 január

•  Sýkorová Soňa

rada by som si vytlačila všetky výlety za celý rok v jednom dokumente. Na web stránke som túto možnosť nenašla. ide to nejak.
2016 22 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Miriam, ďakujem. Veď ešte na toľkých miestach som nebola :-)
2016 21 október

•  Miriam

Super ponuka vyletov a zajazdov, zase ste nastavili latku vysoko. Chvalim
2016 17 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Jakub, keďže bývam v Malackách, nie je technicky možné, aby som vypravila autobus z Bardejova. Ale môžete si tam založiť takú cestovku, ako mám ja a môžete sa do toho pustiť. Aj moja cestovka vznikla práve preto, že ma nemal kto voziť na výlety na jeden deň :-)
2016 14 október

•  kubko8888

mohlo by sa to zmenit noo--privital by som to,rad by som chodil na 1dn.autobus.vylety
2016 14 október

•  JAKUB

skoda ze neorganizujete 1dn.vylety aj tak zeby bus odchadzal odnieklal z vychod.slovenska- napr. z bardej. st.lubovne,presova a podobne v dobrom case aby som aj ja mohol ist
2016 19 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dada, ďakujem za pochvalu a teší ma, že sa vám výlet páčil.
2016 14 september

•  Dada

Pani Gabika vďaka za pekný výlet v nedeľu 11.9.2016 - Moravský kras. Príjemná cesta, výborné počasie, skvelá sprievodkyňa a taktiež super program výletu. Tešíme sa na ďalšie výlety s Vami. Dada a Ela.
2016 23 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Livi, vy tam na východe máte zasa iné možnosti - len si nájdite cestovku, ktorá robí poznávačky tam. A ďakujem za pochvalu.
2016 23 júl

•  Livi

Dobrý deň,
vaše výlety a zájazdy sú vynikajúce. Škoda, že pre východné Slovensko nerealizovateľné.. :-/
2016 20 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Bibiána, nepozerala som, až teraz - myslíte Báthoryčkin okruh. Áno, s Bartotravelom sme sa dohodli, že aj oni dajú tento výlet do ponuky, veď keď je ten výlet už vymyslený, nech ho ponúknu aj v inej časti Slovenska.
2016 20 júl

•  Bibiána

Dobrý deň, možno to už viete, ale zrejme ste inšpirovali aj iné cestovky (bartotravel).Tiež ponúkajú tento zájazd na zľavomate :).
2016 06 júl

•  Eva Cermakova

Dakujeme pani Murinovej za prekrasny vylet do Ceskeho Krumlova a na Lipno. Vyborna organizacia a prijemna atmosfera. Ako bonus vecerne divadlo. Mozem odporucit vsetkym. Eva Cermakova s manzelom.
2016 01 jún

•  Bibiána

Dobry vecer, ja osobne by som sa chcela podakovat za vylet Bathory. Velmi som si to uzila. Bolo ako pisete dost rychle a mne osobne tam chybala taka chvilka uvedomenia si kde sa to vlastne nachadzame ale ako tiez pisete bohuzial zrovna ten cas chybal :). Chcela by som este pochvalit pani sprievodkynu. Velmi sa mi pacil jej pristup k celemu vyletu hlavne to ze nechala kazdeho jednotlivca vytvorit si vlastny nazor. Este ra dakujem velmi pekne a tesim sa na dalsi vylet.
2016 30 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Ela, som rada, že sa vám výlet Báthory páčil - aj napriek jeho náročnosti. A ďakujem za tip - už ho mám zapísaný. Len musím zohnať odborníka na diela majstra Pavla z Levoče.
2016 29 máj

•  Ela

Chcem sa podakovat pani Gabike za krasny vylet po stopach Alzbety Bathory...je to skvely napad robit tematicky zamerane vylety...ak mozem mala by som taky "maly tip" na vylet ci skor zajazd po stopach majstra Pavla z Levoce...Ela
2016 29 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Ela, ďakujem za tip, dávam ho na stránku výletu do Ledníc - kto bude chcieť, bude môcť využiť individuálne, času na to bude dosť :-)
2016 27 február

•  Ela

Dobry den prave som si precitala plan vyletu do Lednic a Valtic a mala by som pre vas "nebicyklovych" jeden tip a tym je plavba po "zamockej Dyji". Ak mate radi nieco skutocne pohodove az romanticke je to to prave. Tato plavba medzi Minaretom a Janohradom to skutocne splna. Nasadnete do malej lodky ktora ma dno tak blizko vodnej hladiny ze staci iba spustit ruku a pocas celej plavby mozete cerit hladinu vody. Lodku vedie lodivod ktory vam pocas plavby velmi putavo porozprava nielen o samotnej rieke ale aj o zivocichoch a rastlinach naokolo a vy len budete nacuvat a pritom pozorovat takmer nedotknutu prirodu..... A mimochodom...pri Janohrade bolo vcelku dostatok aut snad by tam mohol prist aj autobus. Zelam vam krasny vylet a ak sa rozhodnete aj pre tuto plavbu tak aj taky silny zazitok z nej ako som mala ja. Ela
2016 17 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Katarína, vzhľadom k nízkemu počtu voľných miest na zájazd do Hortobágy pusty vám odporúčam prihlásiť sa radšej už teraz a objednať predpokladaný počet miest. Keď sa potom dohodnete na konečnom počte zúčastnených, je pre vás výhodnejšie miesta navyše odhlásiť.
2016 17 február

•  Katarína

o zájazd do pusty som mala už v októbri 2015 záujem. Nedalo sa. Určite mám záujem o účasť na ďalšom plánovanom termíne. Myslím, že nahovorím aj manžela. Ak jeho nie - už mám získanú sestru. Dúfam, že nebudú prekážky, pre ktoré by sme sa nemohli zúčastniť.
Pekný deň.
2015 03 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Helena, ale my sme prišli domov už okolo 21. hodiny, čo je podľa mňa normálny čas, takže žiadne taxíky neboli potrebné ...
2015 02 december

•  Helena

Dobrý deň,chcela by som napísať že ked sa robí výlet do Mariazellu, tak nech sa spraví iba jeden a nech sa to nespája aj z dalším, trebárs z behom čertov.Nedá sa to časovo stihnúť a prísť v normálnom čase domov aby ste stihli spoj a nemuseli ísť peši alebo taxíkom.Ale ináč krásny výlet.
2015 16 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Ela, a to tam ešte nie sú všetky, ktoré by som chcela mať v pláne. Ale aj na rok 2017 si musím niečo nechať :-). Ďakujem.
2015 14 november

•  ela

Boze kolko dobrych nametov na vylety...... Kde ma clovek brat tolko penazi? :):):)
2015 10 november

•  Elena

Iba maly postreh k tej fontane. Je pravda ze som ju navstivila pred ani neviem kolkymi rokmi a vtedy na konci reprodukovanej hudby sa ludia postavili a tlieskali! Fontane! Pozerala som pred casom na net a teraz okrem reprodukovanej hudby maju v ponuke aj napriklad zivy orchester ci baletnych tanecnikov takze neviem.......
2015 10 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, pani Elena, najprv ku Krizikovej fontane. Bola moznost ju navstivit asi pred 2 rokmi (vramci zajazdu do Prahy) a ja sama som sa na nu bola pozriet. Uprimne ? Velmi ma sklamala - to prostredie, kde je ona umiestnena ... ako na opustenom vystavisku. Len ze v jednej jeho casti je nieco ako "jama" alebo maly amfiteater, kde strieka voda. Je pravda, ze bolo trochu chladno, co mohlo negativne ovplyvnit moj pocit, no nemyslim si, ze je to atrakcia, kam by som mala zobrat mojich klientov. Ak niekto bude chciet, moze ju navstivit individualne.
A k Santinimu - ano, okruh v Prahe budu planovat a sprevadzat ti isti pani, s ktorymi sme absolvovali moravsky okruh.
Moravsky okruh som do planu na rok 2016 nedala (mozno v roku 2017). Tie okruhy su 4, tak ich postupne mozno navstivime vsetky - kazdy rok iny.
2015 09 november

•  

Dobry den pani Murinova nasla som vasu ponuku zatial iba na zajazdy na buduci rok a zaujalo ma meno Santini pri zajazde do Prahy. Kedze z tohtorocneho vyletu po stopach tohto stavitela som sa musela s tazkym srdcom odhlasit urcite sa na tento zajazd prihlasim. Mala by som pre vas jeden "prazsky" tip: v parku kultury a oddychu (neviem ci sa tak este vola) maju uzasnu Krizikovu fontanu s tromi vecernymi predstaveniami ci uz s klasickou alebo modernou hudbou. V Prahe som s vami este nebola takze neviem ci ste tam uz boli ale ak nie rozhodne stoji za navstevu. A prosim ten moravsky Santiniho okruh zopakujte. Zelam vela uspechov. Elena
2015 02 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Viera, uvidíme, možno aj ten zaradím do niektorého výletu. No ktorý je starší, to (si myslím), nevedia ani archeológovia :-).
2015 01 november

•  Viera

Dobry den pani Gabika,

ako ukladam fotky na FB do galerii, mi napadlo, ze by sme mohli pozriet i Kostol sv. Michaela Archanjala v Drazovciach a uzavreli i dohady o tom, kt. kostol je starsi - ci ten v Kopcanoch a ci tento v Drazovciach.

Pekny den prajem
2015 19 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Viera, ďakujem za tip, no Postupim je troška ďaleko. Autobus je cenovo výhodnejší ako lietadlo, no cesta tam trvá cca 11 hodín! Možno raz prídu na radu aj takéto zájazdy, no do plánu zájazdov na rok 2016 mi na tento už nezostalo miesto.
2015 18 október

•  Viera

Dobry podvecer,

prihchadzam z nametom na vylet, nech sa paci: http://www.spsg.de/schloesser-gaerten/objekt/schloss-sanssouci/
Srdecne zdravi

Viera
2015 01 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Ľubo, najprv sa išli všetci zblázniť a nakoniec sa nikto neozval ... MAKS býva každé 2 roky, tak možno až v roku 2017.
2015 01 september

•  Ľubo

Organizovali ste zájazd na MAKS 2015 v Moskve? Bol oň záujem?
Je predpoklad, že budete organizovať zájazd aj na MAKS 2016?
2015 27 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

jess - nerozumiem vašej nejednoznačnej otázke.
2015 27 august

•  jess

Dobry neviem nikde najst, nahodou... objednat sa neda z tej cojoladovni?
2015 18 júl

•  Zdena

Dobrý deň, práve sme sa vrátili z výletu, ktorý nám pomohla zorganizovať pani Gabriela Murínová. Veľmi pekne všetci ďakujeme za profesionálne zorganizovaný výklad a celý priebeh nášho výletu. S radosťou konštatujem, že s touto agentúrou sa nemusíme obávať spolupracovať. Myslí aj na najmenšie detaily a je výnimočne ústretová. Nech sa vám darí a veľa spokojných klientov pani Murínová Vám prajú všetci výletníci z Hranovnice.
2015 14 jún

•  Alena

Dobrý večer, pani Gabika,

chcem sa Vám poďakovať za úžasný zájazd po stopách Santiniho. Už samotný nápad na tento okruh bol skvelý a výber ľudí, ktorí nás sprevádzali celý deň a vynikajúcim výkladom nám doplnili naše "chabé" vedomosti o tomto architektovi, bol ešte lepší. Čerešničkou na torte bola možnosť zakúpiť si neuveriteľne skvelú publikáciu o Santinim.
Ďakujem a želám ešte veľa takýchto výletov.
Alena
2015 23 marec

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Eva, ďakujem za pochvalu.
2015 22 marec

•  Eva

Včerajší výlet do Banskej Bystrice bol opäť výborný! Vynikajúca odborná prednáška pani farárky v kostolíku Hronsek, veľmi dobrý fundovaný výklad v múzeu SNP a zaujímavá Špania dolina. Krásne historické centrum Banskej Bystrice a k tomu ako " čerešnička na torte" mimoriadne pekné počasie. Výborne zostavený program výletu, za čo Vám patrí pani Gabika vďaka.
2015 04 marec

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Ale aj napriek tomu som vymyslela na Veľkonočnú sobotu jeden výlet :
Zámky Lednice a Valtice + Veľkonočný jarmok v Mikulove. Doprava = 14€.
2015 18 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

lyston, pretože už mám skúsenosti s tým, že je to pre Slovákov dosť dôležitý sviatok že mnohí cestujú k známym. Aj cez Vianoce je veľa voľna a pochybujem, že by niekto išiel na výlet ...

2015 17 február

•  lyston

Dobry , neviem preco zrovna 4 aprila ked drviva vacsina ludi ma volno a predlzene volno nieje ziadny vylet mozno je to na skodu ..
2014 02 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Eva, ďakujem, som rada, že sa vám na výlete páčilo a že sa potvrdilo to, čo bolo napísané v nadpise výletu : "Olomouc - Vianočné trhy - repríza po minuloročnom úspechu". Aj tento rok sa výlet vydaril, Olomouc, sprievodca a ani veľký výber punčov nesklamali.
2014 02 december

•  Eva

Výlet vianočný Olomouc bol úžasný!
Ďakujem.
2014 27 október

•  Marcela

Pani Gabika,na sobotňajšom výlete v Mikulove bolo naozaj super :-) teda dúfam,ze aspoň tak ako mne sa páčilo aj ostatným...a veľmi pekne ďakujem pani Ide za pochvalu,ktorú som tu dostala a teším sa na ďalší výlet s takými príjemnými účastníkmi :-)
2014 27 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Ida, som rada, že sa vám výlet vydaril a že ste s ním bola spokojná. Dúfam, že si niečo vyberiete aj na budúci rok a že vašu dôveru nesklamem.
2014 26 október

•  Ida

Pani Gabika, včera sme sa mali v Mikulove vynikajúco !!! Je to môj druhý výlet s Vašou cestovkou - ale iste nie posledný ! Už študujem ponuku na budúci rok :-) Veľká pochvala patrí aj našej včerajšej sprievodkyni pani Marcelke - milá, ústretová, sympatická ! Robí Vašej cestovke naozaj dobré meno, dobre ste si ju vybrali ! :-) Ďakujem Vám za krásne prežitú októbrovú sobotu !
2014 17 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

pani Stropnicka, hladajte medzi zajazdmi, nie medzi vyletmi :-)
zájazd do Krakova
2014 17 október

•  Stropnicka

Dobry den,

pani Murinova, kam sa stratil Krakow v maji 2015, co ste uz mali na stranke?
2014 09 október

•  2

Dobry den, Modry kamen sa vydaril ... Mali by sme dalsi navrh- je tazke sa dostat na Batov kanal bez busu. Mohli by ste prosim zaradit aj takyto vodny vylet? Dakujeme. Jarka Zlatuskova a Martin Galovic.
2014 22 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Struhárová, toto som už prestala robiť, lebo je o ne malý záujem. Návštevu Technického, Prírodovedného alebo Umeleckohistorického múzea vo Viedni robím len ako školský výlet v prípade, že si škola takýto školský výlet vyžiada.
2014 22 september

•  Ľubica Struhárová

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či plánujete výlet do prírodovedeckého alebo technického múzea vo Viedni.

Ďakujem
2014 16 september

•  Veronika Dobrová

Dobrý deň. Posielam Vás doplnený hudobný program Gaštanových slávností v Modrom Kameni:
Slávnostná sv. omša
Dychová hudba Hradčianka
Folklórny súbor Hont Krupina
Gizka Oňová
The Susie Haas Band – Zuzana Haasová
Wasted Strings
Gladiátor
2014 09 september

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Sobotová, ďakujem za pochvalu. Aj ja som bola s tým výletom spokojná - a konečne aj to počasie vyšlo. Budem rada, ak sa vám bude páčiť aj na mojich ďalších výletoch.
2014 08 september

•  Eva Sobotová,JUDr.

Bola som s Vami po prvý raz, včera Macocha...Bola som veľmi spokojná. Pani Murínova je vzdelaná, bystrá , duchaplná a vtipná žena. Cítila som sa na výlete veľmi dobre a určite si výlet s Vašou CK zopakujem a odporučím ju mojim cestovateľským priateľkám tak, ako ju mne odporučila ďalšia cestovateľka.

Včerajší deň bol zásluhou Vašej CK veľmi príjemný a rovnako ohlasy iných cestujúcich, ktorí boli po prvý raz ako ja, boli veľmi pozitívne.

Srdečne pozdravujem
2014 27 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Kútiková, ďakujem a rado sa stalo. A na budúci rok tam ideme znova - aby sme videli aj ten úžasný sprievod, ktorý sa tento rok z dôvodu nepriaznivého počasia nekonal.
2014 26 august

•  Marta Kútiková

Ohlas na výlet Savária - historický festival v meste Szombathely v Maďarsku. Za zhiadnutie iste stojí najstaršie mesto Maďarska Szombathely. Dnešné mesto Szombathely sa nachádza na mieste rímskej Savarie, založenej roku 43 n. l., ktorá bola centrom provincie.Organizátori už v prospektoch festivalu sľubovali viac než 250 programov, ktoré sa budú konať na 25 miestach a ubezpečovali karnevalové publikum o znamenitých a nezabudnuteľných zážitkoch. A svoj sľub aj splnili. Ponuka pre návštevníkov bola úctyhodná. Mohli ste zájsť do historického tematického parku, kde súbor Collegium Gladiatórium Heritage Society vás nebadane vtiahol do gladiatorských zápasov, ktoré sa konali v období rímskej Savárie.
Prejsť Ulicou vín a neochutnať tento znamenitý mok, ponúkaný v desiatkach stánkov a atmosféru umocňovali vystúpenia súborov maďarských ľudových tancov.
Umelecká Ulica ponúkala vystúpenia hudobných umelcov, barokový tanec so zástavami, renesančné tance, vystúpenie chorvátskeho ženského zboru a iné.
Pivné Námestie ponúkalo desiatky druhov piva rôznych značiek, medzi ktorými hrali prim české pivá. Na dobrú náladu hrala inštrumentána hudba, ale bolo počuť aj funk, pop a jazz.
Sultánia Kaviareň – “Café Frei” tu sme obdivovali umenie krásnych tanečníc, ktoré predvádzali orientálne brušné tance a uvideli sme únos žien z háremu rímskymi legionármi.
Spomenula som len niektoré z 25 miest, kde sa návštevníci karnevalu mohli zabaviť, pozrieť zaujímavý program a iné…Bolo výborne a ďakujem Gabike, že tento jednodňový výlet zorganizovala.
2014 24 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Odpoveď na otázku ohľadne Zeltwegu : neviem o cestovke, ktorá by robila výlety špecializované len na letecké dni, no ak si pozriete stránky fanúšikov letectva, tak tam také niečo možno aj nájdete, oni si to organizujú individuálne.
Ja osobne už dopravu na letecké dni robiť nebudem, pretože aj napriek tomu, že ten výlet bol dobrý, nebol oň veľký záujem. A to som mala pôvodne zvoz z celého Slovenska!
V pláne mám zájazd do Moskvy na MAKS 2015. Ak by ste chceli ísť, tak mi zavolajte.
2014 24 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Dobrová, veď ja mám výlet na Gaštanové slávnosti v pláne - 4.10.2014. Len ten záujem je akýsi slabý :-)

http://www.jednodenne-vylety.sk/plan-vyletov-kompletna-ponuka-zajazdov-destinacia-Modry-Kamen#Modry-Kamen
2014 23 august

•  Veronika Dobrová

Dobrý deň. Už počas výletu do Kroměříža ste spomenuli, že pripravíte aj výlet do Modrého Kameňa. Mesto má bohatú históriu. Okrem pamiatok spomenutých v popise výletu (hrad a kaštieľ) sa tu nachádza Kalvária z 18. storočia ( v blízkosti hradu). Nad ňou je kríž, od ktorého majú turisti nádherný výhľad. Scenériu mesta dopĺňa Kostol sv. Antona Paduánskeho z roku 1879 postavený v neorománskom slohu. Neďaleko neho sa zachovala časť cintorína šľachtického rodu Balašovcov. Na Lipovom námestí sa nachádza Mariánsky stĺp z 18. storočia.
Významným podujatím, ktoré sa každoročne konajú v Modrom Kameni sú Gaštanové slávnosti. Aj program tohtoročných slávností je pestrý a vhodný pre návštevníkov všetkých vekových kategórií:
Slávnostná sv. omša
Vystúpenie žiakov ZUŠ
Dychová hudba Hradčianka
Folklórny súbor Hont Krupina
The Susie Haas Band – Zuzana Haasová
Gladiátor

Sprievodný program:
Ukážky policajnej kynológie
Dobový tábor a lukostreľba
Detské atrakcie
Predaj surových a pečených gaštanov
Gaštanové zákusky, palacinky, zmrzlina, podpecníky, kúpeľné oblátky
Tvorivé dielne
Prezentácia vín Veľkokrtíšskej vínnej cesty
Prezentácia ZO Slovenského zväzu včelárov v Modrom Kameni
Prehliadky múzea

Prajem Vám príjemný pobyt v našom meste.
2014 23 august

•  

Dobry den,absolvovala som aj s priatelom s Vami minuly rok zajazd do Zelltwegu,zajazd bol fantasticky.Chcem sa Vas spytat ci nahodou neplanujete zajazd do Payern na airshou.Zaroven Vas chcem tymto poprosit o radu na nejaku slovensku cestovku,ktora robi podobne zajazdy zamerane aj na airshou. Neplanujete sa zamerat aj na zajazdy airshou??ci v anglicku aleb niekde v europe? Za skoru odpoved Vam velmi pekne dakujem.
2014 19 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

ZUZANA, ďakujem za pochvalu. Maďarsko je zatiaľ akási "neobjavená" krajina. Pokúsime sa to zmeniť!
2014 19 august

•  ZUZANA

Dobry den ja som bola na vylete iba raz aj s detmi..mestecku Tihany
.. bolo tam velmi pekne a dlho sme o tom aj doma hovorili .
Pani Murinova je velmi prijemna dama a bolo nam potesenim byt s nou na vylete..
Preto sme sa rozhodli ze ideme opät na vylet :-) a velmi sa aj s dcerou tesime..
Karneval je super zazitok a v MADARSKU sa nam pacilo velmi.
DAKUJEME :-)
2014 11 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Kucharová, som rada, že sa vám páčilo - vychádzam v ústrety, v roku 2015 je druhý turnus dlhší o 3 dni - domov sa pôjde v utorok.
2014 10 august

•  Kucharová

Dobré ráno práve sme sa vrátili z Chorvátska a som rada že som išla bolo super o rok idem určite znovu, Marcela bola fajn dôstojník ale chýbali tak ešte aspon dva dni navyše :-) Kucharová
2014 21 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Dudeková, som rada, že sa vám v kempe Oštro páčilo. Nie vždy je potrebný luxusný hotel na to, aby si človek oddýchol :-). Veru tak, po 3 dňoch začalo slnko hriať a potom už bolo fajn.
2014 21 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dámy Bilačičové, ďakujem za pochvalu, ja sama tento zájazd považujem za jeden z najvydarenejších. Všetko klaplo tak, ako som si predstavovala, a aj kolektív sa vyskladal naozaj príjemný. Aj ja sa teším na vašu spoločnosť na ďalších výletoch a zájazdoch.
2014 21 júl

•  Gabika Dudeková s rodinou

Dobrý deň, pani Murínová,
ďakujeme za pekný pobyt v Chorvátsku v kempe Oštro. Aj počasie sa nakoniec umúdrilo, tak sme si to užili a spoznali sme zasa ďalšie zaujímavé miesta Chorvátska.
2014 20 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, pani Zagajcova, dakujem za vase priania. Ano, zamok Vranov a hrad Bitov bol v mojej ponuke a mozem vas potesit, ze ho planujem na buduci rok (2015). Uz mu len vyberiem vhodny termin :-).

A ostatne vase typy si zapisem a raz zaradim tiez. Ono v tych Cechach je tam toho tak velmi vela, ze budem mat co robit dobrych par rokov :-)
2014 10 jún

•  Naďa Bilačičová

Ďakujeme za príjemné zážitky, ktoré ste nám svojim výborne organizovaným výletom do J.Hradce-Č. Budějovic-Holašovic-Hluboké pripravili.Radi sa k Vám zasa pripojíme. Dievčatá Bilačičové
2014 28 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Bohmerová - že by trasa Červená Lhota - Třebíč - Náměšť Nad Oslavou?
To by nevyzeralo zle. Tých pamiatok je v Čechách neúrekom a bude dlho trvať, kým ich všetky navštívime.
Mohla som dať Červenú Lhotu aj k Českým Budějoviciam či k Českému Krumlovu, no tá je relatívne blízko pri diaľnici na Prahu, takže sa dá zaradiť aj do "jednodňovky" - možno práve do takej peknej "trojkombinácie".
Budem sa snažiť.
2014 27 máj

•  Zuzana Böhmerová

Dobrý deň pani Gabika, máte v pláne zaradiť na budúci rok do výletov alebo zájazdov Červenú Lhotu ? Vraj je tam krásne :-D .
Prajem pekný deň
Böhmerová
2014 22 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Eva H. Na zájazd do Českého Krumlova sa môžete prihlásiť už dnes a zaplatiť zaň stačí mesiac pred zájazdom. Takýmto spôsobom si zabezpečíte, že sa na zájazd dostanete.

Tak isto aj pri výletoch na jeden deň sa môžete prihlasovať aj pol roka dopredu, zaplatiť stačí 2 týždne pred výletom. Tak to je aj v prípade Punkevných jaskýň a Macochy. Výlet je už obsadený a tým, čo sa naň prihlásili, stačí platiť až koncom augusta.

Mám na vás len jedinú požiadavku - nezabudnite si poznačiť, že ste sa na zájazd prihlásili a ak by ste sa ho nemohli zúčastniť, tak mi to ihneď oznámte.
2014 21 máj

•  Eva H

Eva.H

Dobrý deń,radi by sme sa zucastnili zájazdu do Českého Krumlova,možeme sa prihlasit s tym,že platbu by sme realizovali mesiac pred jeho uskutočnením,ďakujem.
2014 18 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Kamenistá, Legoland mám v ponuke v termíne 28.-29.6.2014, no z dôvodu nízkeho záujmu oň sa asi konať nebude.
Zavolajte mi, mám pre vás inú ponuku.
2014 17 máj

•  Veronika Kamenistá

Dobrý deň
Chcem sa spýtať či nebudete pripravovať zájazd do Legolandu.
ďakujem
S pozdravom
2014 25 marec

•  Základná škola Vysoká pri Morave

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či nemáte ešte vyhotovenú ponuku jednodňových školských výletov. Mali by sme záujem aj tento rok o Vaše služby.
Chceli by sme navštíviť s deťmi susednú Viedeň (ZOO), čokoládovňu alebo Schlosshof.
2014 14 marec

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

...dosť často som mala od vás požiadavkou, či by nebolo možne spracovať jednoduchý zoznam našich výletov, ktorý by bolo možné si doma vytlačiť. Na mojej stránke sa môžete prihlásiť na odoberanie plánovaných výletov na nasledujúci mesiac, ktorý vám bude chodiť do vašej email schránky (http://www.jednodenne-vylety.sk/novinky-jednodnove-vylety)

túto možnosť som rozšírili teda aj o jednoduchý zoznam mojich výletov a zájazdov vo formáte PDF
(http://www.jednodenne-vylety.sk/vylety-a-zajazdy/kompletny-prehlad/),
ktorý sa vám zobrazí a vy si ho môžete doma v počítači uložiť alebo jednoducho vytlačiť.
2014 09 marec

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Majca, ozvem sa vám na váš mail.
2014 08 marec

•  majca

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či tento rok nerobíte zájazd do Petrohradu ?
2014 07 marec

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Stručný plán výletov a zájazdov na celý rok si môžete pozrieť (prípadne vytlačiť) tu :
http://www.zajazd-poznavaci.sk/vylety-a-zajazdy/kompletny-prehlad/
2014 27 február

•  Hneepy

Good idea...
2014 27 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, Milan, napíšte mi mailom vašu adresu a ja vám plán na celý rok pošlem poštou. Vašu pripomienku postupujem administrátorovi stránky a ten to spracuje.
2014 27 február

•  Milan

Myslím, že kvôli základnej prehľadnosti by pomohol jednoduchý zoznam plánovaných akcií - miesto, účel, termín, doprava, cena - pre celý rok, na 1 - 2 stranách, čo by sa dalo jednoducho vytlačiť a konzultovať v kolektíve - mimo počítač, v ktorom " listovanie " predpokladá vypisovať každú akciu. Pri navrhovanom zozname by sa vypísal už len dohodnutý konkrétny zájazd / výlet
2013 07 december

•  ZuzanaB.

Absolvovala som tento rok iba dva výlety s Gabicou a ľutujem, že som sa o nej dozvedela tak neskoro.
Každému cestovaniachtivému Slovákovi doporučujem jej výlety aj zájazdy po pre mňa novoobjavených kútoch Slovenska
i Európy. Takúto cestovnú agentúru som dlho hľadala. Zuzana z Bratislavy
2013 24 november

•  zlata z blavy

Gabika,dúfam,že môj mail o vydaní 8 kuna namiesto 8 euro na výlete do Crikvence Ste dostali,možno info pre Vás,že fungujú aj nepoctivci,ktorí takto ušetria na n ákladoch,Oštro nebude?Tentokrát Vás za výlety v r.2014 veľmi chválim a prajem Vám krásny a naplnený dobrými zážitkami rok 2014,srdečne zdravím Zlata Knollmyrová z Blavy.
2013 18 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, Zelik, objednajte rodicov na vylet do Osviencimu uz teraz - je to nezavazne a platit staci cca mesiac pred vyletom. Budem ich mat v databaze a vam sa nemoze stat, ze na to zabudnete, lebo vas upozornim na platbu za vylet. Vyhovuje takto?
2013 18 november

•  zelik

Aj ja by som chcela darovať zájazd do osvienčimu svojim rodičom. Budete ma informovať o pripravovanom zájazde?
2013 14 november

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, Osviencim bude aj v roku 2014 : http://www.jednodenne-vylety.sk/plan-vyletov-kompletna-ponuka-zajazdov-destinacia-Osviencim-v-septembri#Osviencim-v-septembri
2013 14 november

•  lenka

Chcela by som sa opytat...sme dvaja a mame velky zaujem o navstevu osviencimu,,,budete este take nieco realizovat aj so slovenskym sprievodcom??
2013 31 október

•  katy škrabak

Zdravím, v sobotu sme si užili krásny výlet vo Viedni, Múzeum morí je skutočne úžasná atrakcia, nakoľko je to vlastne obrovský bunker z druhej svetovej na svoje si prídu aj všetci milovníci voj. histórie, v budove je výstava máp a histrických dokumentov a o výstavbe tohto obra,odporúčam najmä rodinám s deťmi, nezabudnite si vychutnať nádhernú vyhliadku na vrchole stavby. Po prresune do mesta- oslavy na námestí pred Hofburgom s ukážkami rakúskej armády, uniforiem, helikoptér a pod. hračiek zas nadchli naše chlapské družstvo, takže bez odporu zvládli aj návštevu múzea najstarších dochovaných písomností....Určite odporúčam zvoliť si aj budúci rok tento výlet i keď nás zo strany Rakúšanov prekvapilo, že vstupné v tento Deň Múzeí v tých najzaujímavejších nebolo ani len zlacnené...ďakujeme za zážitok, ktorý celú našu rodinku nabil pozitívnou energiou a tešíme sa do Olómóca .S pozdravom Katy Škrabak
2013 18 október

•  Hneepy

...tak to ako tak funguje... :)
2013 15 august

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Iné ako ďakujem napísať nemôžem. Vďaka :-)
2013 15 august

•  eva

dobry den pani Gabika. Chcela by som sa vam touto formou este raz podakovat za prijemny pobyt v kempe Oštro v termine od 26.7. do 3.8. 2013. Pacil sa nam aj vas pristup ku klientom - bol neformalny, ludsky a prijemny.Vsetko ste promtne vybavila, zariadila. Ste akcna zena. Este raz dakujem. Urcite sa este stretneme na nejakom vasom vylete. pekny den - Beňušková, Štefanová a deti Oskarko a Oliver, ktorym ste sa tiez pacila.
2013 01 júl

•  Blanka

Ďakujeme za pekný 2-dňový výlet v Prahe a na Karlštejne. Mimoriadne a bezchybne bolo všetko zorganizované, k príjemnej atmosfére "prispel" aj múdry a vtipný sprievodca, pekné ubytovanie a krásne počasie. Máme pekné zážitky a budeme dĺĺĺĺ spomínať,:-))))
Zahorovci
2013 09 máj

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobry den, Pavla, plati sa miesto aj za dieta. V autobuse musi mat kazdy svoju sedacku - dieta nemozte mat na kolenach, takze sa ja za dieta plati ako za dospeleho.
2013 09 máj

•  Pavla

Dobry den,

chcem sa spytat, ci sa plati miesto v buse/vylet aj za 2-rocne dieta. Mali by sme zaujem o vylet do Schonbrunnu, kde uvadzate cenu 16€/osoba.

Dakujem

Pavla
2013 14 apríl

•  Dana

Dobry den,
velmi som sa potesila, ked som nasla Vase stranky s ponukou cyklo vyletov Melk-Krems. Zial, aprilovy termin este nebudem doma na SK a majovy uz budem mimo SK :-( Je nejaka sanca, posunutia terminov napr. z dovodu max. nepriazniveho pocasia a pod......?
Dakujem.
2013 27 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, odpovedám na ubytovanie v štvormiestnych chatkách v Chorvátsku.
Sú tam 2 dvojposteľové izby, takže môžete byť v chatke sami, no musíte si ju kúpiť celú, tzn. 2 x poplatok za ubytovanie, alebo k vám do druhej izby ubytujem ďalších dvoch ľudí - vždy sa snažím kombinovať záujemcov tak, aby boli vekovo, vzťahovo aj pohlavím podobní (2+2 muži, 2+2 ženy, 2+2 manželské páry).
2013 26 február

•  lyston

dobry den chcem sa opytat ako to je s chorvatskom ked by sme chceli ist 2 a chatky su 4 miestne?? dakujem
2013 03 február

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Kali, ďakujem. Čím viac vás bude takých, ako ste vy, tým viac autobusov zaplníte a na viac výletov pôjdete. Myslím, že v ponuke je z každého rožka troška a vyberie si každý.
2013 03 február

•  Kali

Dobrý deň,
minulý rok sme boli s Vami na plese na Morave, veľmi sa mi páčilo. Mám takého ducha asi ako vy, rada by som niekam chodila a nie je s kým, preto sa mi páčia veľmi vaše výlety a už tento rok mám niečo vo výhľade. Máte veľmi pestru ponuku, čo sa mi veľmi páči, držím Vám palce, aby sa Vám darilo.
2012 25 november

•  Helena Jurkovičová

Dobrý deň , chcem sa spýtať či nebudete robiť akciu k muzikálu Bedári .Možno je už neskoro , ale bol by to pekný predvianočný darček . :-)
2012 21 október

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Pani Mrázová, ďakujem, ste zlatá, beriem na vedomie. A už sa to s tými výletmi snáď začne hýbať - na budúci týždeň mi vyjde prvý inzerát v Bratislavských novinách, tak som sama zvedavá, aká bude reakcia Bratislavčanov. No včera, keď sme boli v Mikulove, bolo v autobuse len 5 Malačanov, ostaní všetci boli z Bratislavy, tak verím, že už konečne prekročím tú pomyslenú štartovaciu čiaru a ide sa na to :-) !!!!
2012 16 október

•  Eva Mrázová

Dobrý deň pani Murínová,
doteraz som sa nedočítala názoru na dovolenku v Chorvátsku. Ja i s manželom sme boli veľmi spokojní, ďakujeme, že sme mohli prežiť niekoľko dní v prekrásnom prostredí za cenu dostupnú i pre dôchodcov. Ak je to možné, touto cestou sa prihlasujem i na budúci rok.
Termín ešte upresním.
2012 18 júl

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Ďakujem za pochvalu - už aj mne to napadlo, že možno je problém v tom, že doteraz takéto služby v malackom okrese nikto nerobil. Nie sú na to zvyknutí .... že aj takto sa dá stráviť jeden deň. Držím si palce, nech je výletov stále viac, nech sú hlavne spokojní tí, čo chcú na výlet ísť, len sa nedarí naplniť autobus ...
2012 17 júl

•  verena

wow, nova webstranka dnes - velmi pekna ;-)
prajem vela uspechov, myslim, ze idete na to dobre - este treba Malacanov naucit cestovat :-)
2012 25 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Aj ja sa budem tešiť. Verím, že sa ich uskutoční čím ďalej, tým viac.
2012 25 jún

•  Michaela a Michal

Dobrý deň,
chceli by sme Vám poďakovať za krásný výletik do Moravského krasu. Naozaj nemal chybu, perfektná organizácia, všetko vyšlo podľa plánu, super partia a dokonca nám aj počasie vyšlo.
Už sa tešíme na ďalší výletik s Vami.
Michaela a Michal
2012 24 jún

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Ďakujem za pochvalu, snažím sa. Verím, že na budúci rok sa mi bude na výlety prihlasovať väčší počet záujemcov. Treba len vydržať, kým o moje CA bude vedieť viac ľudí.
2012 24 jún

•  tatik11

pekne miesto den a dobra patia a je to.zmenil by som len ten pocet dokazala ste vcera ze sa da aj menej.bolo perfektne a dufam ze sa stretneme
2012 20 január

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Janka, ďakujem vám za váš postreh, tých výletov bolo naplánovaných ešte raz toľko, no ostatné som musela presunúť na budúci rok. Ja len dúfam, že sa aspoň väčšia polovica z nich uskutoční, lebo je to limitované min. počtom účastníkov 40. Už len aby sa o mojej ponuke dozvedelo čo najviac ľudí, aby boli výlety zrealizovateľné. Tak si všetci držme palce.
2012 20 január

•  Jana

Predovšetkým chcem podakovať za zrealizoavnie výborného napadu zriadit v Malackách cestovnú agentúru tohto typu,fakt super.
Boli sme s Vami minulý rok v Budapešti,možem len chváliť a čo sa týka ponuky na rok 2012 ani nevieme kde mame prv ísť a čo vylučiť. Ponuka je velmi zaujímava.
Najradšej na všetko keby bolo dostatok financií.
Prajem Vam nech sa Vam darí vo vašom skvelom plánovaní výletov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami. Jana s kamarátkami
2012 03 január

•  Mata

Ďakujem za super zážitok pri poznávani Viedne, perfektne zorganizovaný výlet s úžasným pánom sprievodcom!
2011 30 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Touto cestou Vám všetkým ďakujem za prejavenú priazeň :-) a sľubujem, že v roku 2012 sa zo všetkých síl vynasnažím naplánovať také výlety, aby si v ponuke našiel každý to, čo mu vyhovuje !!! Teším sa na vás všetkých :-)))))))))))
2011 29 december

•  Janečková Anna

Pani Murínová želám Vám všetko najlepšie do nového roku 2012, veľa zdravia a pohody v kruhu rodiny.

Ďakujem za príjemne strávený čas v predvianočnej Budapešti a teším sa na ďaľšie výlety. A. Janečková
2011 19 december

•  Gašparovci

Ďakujeme za krásne strávený predvianočný deń v spoločnosti super ludí. Budapešť bola super,dúfame že nie naposledy.
2011 19 december

•  Prevajovci

17.12.2011 Vianočné trhy Budapešť
Ďakujeme pani Murínovej za krásny výlet, výborné informácie a vytvorenie veselého ducha počas celej cesty a dňa. Nič sa nedá vytknúť výletu a vrele ho odporúčam každému. Prajem Vám veľa úspechov a som presvedčená že sa uvidíme opäť a čoskoro, lebo presne Vy a vaše služby Malackám chýbali.
2011 17 december

•  Pačinovci

17.12.2011 Vianočné trhy Budapešť
Výýýýýborné,páčilo sa nám veľmi,z každého rožka troška aj pamiatky aj trhy,nemáme žiadne negatívne pripomienky len pozitívne zážitky.Len tak ďalej.Prajeme veľa úspechov vo vašich výletoch.
2011 13 december

•  maxellka

Tá vianočná Budapešť bola úplne perfektná. A ked ide človek na niečo také ako vianočné trhy,tak sa pripraví na to,že tam nebude sám a išla som tam na to,aby som sa najedla maďarských špecialít a nejedla v taky deň v reštaurácii a stratila tak hodinu času...a to jedlo na trhoch stálo za to...a ked som ja všetko postíhala,ešte sa aj stretnúť a pokecať s priatelmi zo Slovenska,ktorí neboli s našim zájazdom...tak už museli stihnúť všetci všetko :-)
Naozaj supeeer výlet...už sa teším na ďalší :-)
2011 13 december

•  Gabriela Murínová, jednodenne-vylety.sk

Dobrý deň, pani Andrlová, som rada, že ste mi napísali. Som vďačná za všetky postrehy a aj za tie negatívnejšie, pomôže mi to zlepšiť služby mojej cestovnej agentúry.

V prvom rade som chcela, aby ste (keď už ideme tak ďaleko) z tej Budapešti videli aj niečo iné, nielen vianočné trhy. Plán výletu sme plánovali spolu s pani sprievodkyňou dva týždne pred výletom a už vtedy mi povedala, že Budapešť (bohužiaľ) nie je na tom s pamiatkami tak, ako iné mestá (nie sú na ne peniaze) a preto sme vybrali to, čo sme vybrali. Tak isto (na rozdiel od Viedne) v Budapešti nie je všetko sústredené v jednom historickom centre. Teraz už aj ja viem, že stačili aj dve lokality, že Vajdahunyad Vár sme mohli pokojne vynechať (a z toho vznikli aj tie „zbytočné“ presuny po Séchényho moste).

K trhom : tie boli úplne natrieskané už od začiatku (túto informáciu mám od známej, ktorá tam bola v ten istý deň hneď od ich otvorenia o 13,00 hod.). Prikláňam sa k vášmu názoru, že tam bolo veľmi veľa ľudí, čo prekvapilo aj mňa. Čas na vianočné trhy (3 hodiny) sa vám zdal málo možno preto, že bolo na december výborné počasie. Keby poriadne mrzlo, v ešte horšom prípade pršalo, tak by tri hodiny boli zas veľa. To sa však dopredu nedalo naplánovať a ja som pred výletom len tŕpla, aby bolo počasie také, aké (našťastie) bolo.

Pani Andrlová, verím a dúfam, že aj napriek nie úplne ideálnemu pocitu z výletu do Budapešti využijete aj v budúcnosti služby mojej cestovnej agentúry. Už aj kvôli tomu, aby ste zistili, či sa moje služby zlepšujú.

S pozdravom a s prianím krásnych Vianočných sviatkov
2011 12 december

•  Andrlova Oľga

10.12.2011 absolvovala som výlet do Budapešti.
Pochodili sme množstvo pamiatok a na vianočné trhy bolo málo času a asi najnevhodnejší čas.
Rozchod na vianočné trhy bol o 14.30 hod. Pozreli sme malý trh len tak letom + Baziliku, išli sme sa naobedovať (v reštaurácii sme boli hodinu) a bolo 16,00 hod. Keď sme dorazili na veľký trh tak asi v tom najväčšom tresku.
Tam sa nedalo normálne chodiť. Uličky medzi stánkami napratané ľudmi akoby celá Budapešť prišla v jednej minúte na trh. Strašné.
No a naspäť sme mali prísť o 17.30 hod čiže z mesta bolo treba odísť o 17.15 hod najneskôr.
Môj názor - pamiatky OK, ale keď chcete k tomu pridať aj vianočné trhy tak buď ubrať s pamiatok, možno pri skoršom príchode na trh by tam nebolo toľko ľudí (alebo ani nie), alebo nechať na trhy dlhší rozchod (aspoň tri hodiny človek by si rád aj dal punč alebo posedel na káve). Boli sme aj tak dosť unaháňaní z pamiatok a nie ešte poklusom po trhy a rýchlo naspäť. Rátala som že dorazíme domov okolo 23,00 hod (neskoré večerné hodiny) a my sme dorazili už cca o 21.00 hod
A ešte jedna vec, celkom som nepochopila tie presuny autobusom po pamiatkach, stále sme sa presúvali hore dole z jednej strany mosta na druhý. Nedalo sa pozrieť si pamiatky na jednom brehu a potom na druhom?
To je tiež strata času.
Prajem vám veľa úspešných zájazdov a spokojných klientov.
Len aby to nefungovalo v duchu, "nezastavujeme máme spoždění"

Andrlová
2011 05 december

•  Mária

V mene občanov Jakubova chcem sa podakovať príjemne doobedie 3.12. v čokoladovni v Kitsse ohlas u ludí bol veľmi pozitivný. Veľka vdaka Vám za tuto prácu tešíme sa na dalšiu spolúprácu.

Pekný den.
2011 05 december

•  Botka

Navrhujem Vám robiť zájazdy do Mošonmagyorváru do kúpel na jeden den a na nákup do Teska asi 2-3 hodiny a zbytok kúpele. Ľudia majú poťiaže s pohybovým aparátom. Určite by bol záujem za prijateľnú cenu.
Porozmýšľajte. Zo záhoria je zle cestovať, ale ak autobus odvezie dovezie je to príjemné.
Ďakujem.
Nezmestí sa aj v pracovný deň nákup do Budapešti??
2011 13 november

•  Maťo

Na výlet do Viedne ma prihlásil kamarát. Po príchode do technického múzea som po zbežnom pohľade skonštatoval, že čas určený na jeho prehliadku bude bohate stačiť - omyl!!! Vzhľadom na to, že si môžete všetko vyskúšať, ako to vlastne funguje sme ani všetko poriadne nepreskúmali.
Čo sa týka prírodovedného múzea - nikdy ma nezaujímali kamene, ale tá zbierka, ktorá je v tomto múzeu je BOMBA a vidieť 3,7 miliardy rokov starý kameň, tak to je čosi neskutočné... a podobne je to aj s najväčšou zbierkou meteoritov v Európe!!! Po vyše hodine strávenej "len" v expozícii kameňov sme si museli pohnúť... Aj tak sme všetko poriadne nevideli. Musím jednoznačne skonštatovať, že sa sem ešte vrátim a určite v normálny deň, keď sa bude vyberať normálne vstupné, aby bolo menej návštevníkov a určite na celý deň... :)
2011 12 november

•  Luba

Výlet do Viedne, do technického múzea sa páčil mne a môjmu manželovi, veľmi.
Tešíme sa 10.12. do Budapešti na vianočné trhy a hlavne na prehliadku mesta.
Čakáme na ďalšie ponuky z Vašej spoločnosti.

S pozdravom Luba, Váš fanda
2011 27 október

•  exem

Včera som sa zúčastnil výletu do viedenských múzeí a som veľmi spokojný. Určite sa tam ešte v budúcnosti vrátim, nestihol som si totiž pozrieť celú zbierku prírodovedného múzea. i ked to sa asi ani nedá stihnúť za jeden deň, kedže má cca. 25mil. exemplárov. takže ešte raz ďakujem za pekný výlet.
2011 27 október

•  Joja

Dobrý deň, chceli by sme sa poďakovať za krásny výlet vo Viedni dňa 26.10.2011 a samozrejme chceme poďakovať za úžasnú pani sprievodčíčku, ktorá nám poskytla neskutočné množstvo aj zaujímavých informácii. Boli sme s ňou veľmi spokojné. A tešíme sa na ďalšie výlety s Vašou cestovnou agentúrou.

S pozdravom Joja Pikulíková, Helena Sprušanská a Bibiána Zemková (VÚ 1201 Kuchyňa)
2011 23 október

•  doddie

Gratulujeme !!! Dodo Maťa
2011 22 október

•  Hneepy

...spustený WEB, Hurá funguje... :0)