Jednodňový výlet na víkend alebo zájazd cez víkend
Výlety a zájazdy na víkend - M.Gondolová
Poznávací výlet alebo zájazd cez víkend
Výlet, Výlety cez víkend - J.Lavová
výlet cez víkend, výlety na víkendy
Výlet, Výlety na víkend - G.Murínová

Aj tento výlet bol v ponuke mojej "cestovky" jednodenne-vylety.sk

Zábavný Familypark na záver školského roka (Rakúsko)


  • termín :30.06.2019
  • doprava:10.00€/os.Oslava konca školského roka

v rakúskom Familyparku je už tradičným výletom v mojej ponuke. Je to pre nás najbližší zábavný park, ktorý sa naozaj oplatí navštíviť (ak teda máte radi kolotoče :-)). Relatívne blízko a za prijateľnú cenu sa tam na desiatkach atrakcií môžete zabávať celý deň

Familypark alebo nazývaný aj Märchenpark je súkromným podnikom, ktorý pôvodne vznikol ako rozprávkové mestečko. Časom sa rozrástol na plochu, kde nájdete každým rokom sa zvyšujúci počet kolotočov, statické divadielka, malý hospodársky dvor ale aj množstvo občerstvovacích zariadení v podobe reštaurácií, bufetov, zmrzlinární, cukrární a kaviarní. Okrem veľkých húsenicových dráh je súčasťou parku aj detský vodný svet, kde sa môžu deti v horúcom počasí osviežiť.

My v parku pobudneme 6 - 7 hodín. Keďže sa nezdražuje len u nás, od minulého roka stúpla cena vstupného aj vo Familyparku a to z 24 na 26€. My však budeme skupina, preto pre nás bude platiť množstevná zľava 21,50€ na osobu (deti do 3 rokov a deti do 14 rokov v deň svojich narodenín - zdarma). 

V cene vstupného je zahrnuté vozenie sa na všetkých atrakciách!


POLOHA : severné Rakúsko

VZDIALENOSŤ : 74 km od Bratislavy

ČASOVÝ PLÁN : 

8,00 - nástup na Patrónke v Bratislave
8,10 - nástup na Hlavnej stanici v Bratislave
10,00 - 17,00 - zábava vo Family parku

19,00 - príchod na Hlavnú stanicu v Bratislave
19,10 - príchod na Patrónku v Bratislave

INÉ PODROBNOSTI : 

  • na dopravu využívam služby dopravcov  (súkromníkov, majiteľov autobusov) so skúsenosťami a kvalitnými autobusmi. Samozrejmosťou sú pohodlné, klimatizované autobusy
  • hlavnou činnosťou mojej CA je doprava klientov do cieľa výletu a späť. Nikoho nenútim, aby sa zúčastnil prehliadky hradu či zámku (preto vstupné dopredu neprirátavam k cene za výlet) a tak isto nikoho nenútim, aby si uzatvoril cestovné poistenie (tak isto ani o túto položku cenu výletu nenavyšujem).
  • Malý sprievodca cestovným poistením
  • som osobne prítomná na každom výlete


CA je v prípade potreby oprávnená upraviť časový plán výletu